Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

hyraulická trubka pro posilovač řízení- GE

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

hyraulická trubka pro posilovač řízení- GE

Poslaťod Rostin » Pon Feb 05, 2007 11:44 am

Zdravíčko vespolek,
po delší době se zase hlásím s problémem.
Podařilo se mi urvat přední trubku posilovče řízení, která vede od expanzní nádobky pod předním nárazníkem až na druhou stranu, zpět kolem nádržky a dále přes hadice do řízení.
Chci se zeptat, nemáte ji někdo na skladě, popřípadě, kde by se mi ji podařilo sehnat ? Nevím, jaké jsou tam příruby, ještě jsem ji nevymontoval.
Projel jsem automatejcek, autoshop2000,aci, skoro vše, co jsem tady našel.
Díky
Rostin
Rostin
------------------------------------
Rostin
Prispievateľ
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Štv Apr 27, 2006 10:41 am
Bydlisko: Ostrava, občas Klatovy

Poslaťod Rostin » Str Feb 07, 2007 9:28 am

tak teda zeptám se jinak:

rozumí někdo tomu, proč je kolem nárazníku cca 3 metry hydraulické trubky, zdánlivě bez funkce. Trubku jsem vymontoval (byla urvaná) a nakrátko propojil gumovou hadicí (originál, která napojovala trubku na expanzní nádržku.
Tím jsem okruh teda zkrátil o cca 3 metry a uvažuju, co se může stát ? Na co tam jsou ty 3 metry? Na vyrovnání nějakých nárazových vln nebo kvůli stlačení kapaliny ?
Trubku samozřejmě seženu, už jsem našel výrobce, ale nějak musím dojet do servisu, proto jsem do zkrátil. Nemůžu to ještě víc posr.t ?Myslím čerpadlo nebo nedejbože řízení.
Vďaka
Rostin
------------------------------------
Rostin
Prispievateľ
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Štv Apr 27, 2006 10:41 am
Bydlisko: Ostrava, občas Klatovy

Poslaťod Bootleg » Str Feb 07, 2007 1:26 pm

Chladenie kvapaliny.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Rostin » Pia Feb 09, 2007 9:58 am

Díky Steve, tohle mne nenapadlo, i když se to přímo nabízí.

No snad to cestou do servisu nepřehřeju.
Rostin
------------------------------------
Rostin
Prispievateľ
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Štv Apr 27, 2006 10:41 am
Bydlisko: Ostrava, občas Klatovy

Poslaťod LukasKa » Pon Aug 17, 2015 11:03 am

Ahoj, v tomto obchode ti vyrobia hydraulické trúbky na mieru: http://eshop.jtg-hydrasteel.sk/kategoria-produktu/hadice/hydraulicke-trubky/ Stačí im poslať obrázok alebo schému a budeš to mať určite za lacno. Napíš im e-mail a uvidíš sám.
LukasKa
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Aug 17, 2015 11:01 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť