Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

autofolie

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Re: aj ja som aspon za "zadok"

Poslaťod mpv » Str Aug 09, 2006 11:35 pm

JosephBSG píše:
Maco222 píše:
JosephBSG píše:
Maco222 píše:
JosephBSG píše:
Maco222 píše:
JosephBSG píše:
petacik píše:Ja som si poslednu sobotu dal urobit folie dozadu, tie najtmavsie, vozime tam 6-tyzdnoveho prcka (synceka) a je to super. Stali aj s fakturou a certifikatmi 3700Sk a to cez fy. HP Team. Az na par fakt drobnosti dobra praca.
Skoda, ze vam zatial nemozem ukazat (vsak ani auto tu zatial nemam), ale raz to pride... :twist:
:lol

P.


To je strasne vela, Zoranovi v tej firme urobili folie za 3000sk a to este nedodrzali dohodu, lebo pytali 2500sk.

Ked si sikovny, si to vies urobit aj sam :) postup nie je nic tazke :) Jozko, otvorime zivnost?


S tou zivnostou vazne rozmyslam, s lepenim folii a roznych samolepiacich tapiet mam uz skusenosti, takze by som to vedel nalepit...

A ten certifikat, ako to vyzera? Nemozem si ho vypisat sam? Nechapem tieto certifikaty, ze naco su vobec dobre, ako keby nebolo jedno, ci tu foliu lepila nejaka firma alebo ja doma v garazi...

Niekto mi vysvetlite naco su tie certifikaty, dik...


Nazdar, ja som si to nechal robit v Saxe a su tam dost ochotni. Ak si to budes robit sam, potrebujes to aj nahriat a este nieco k tomu lepidlu. A moze sa stat, ze sa ti ta folia zvlni. Mne museli zadnu prelepovat. Neviem, ak to chces mat kvalitne nalepene, radsej nesetri.
Certifikat mas nalepeny alebo vyrazeny na folii, ze to preslo statnou skusobnou + dostanes pre policajtov karticku, kde sa aj oni presvedsia, ze mas folie ok. Necertifikovane folia a takisto neodborna praca je o tom, ze sa ti zacne odliepat, budes mat pod nou bublinky a folia po roku nebude cierna, ale fialova, strati farbicku :)

A keby sme si zalozili tu zivnost, tak ako by sme vybavovali tieto certifikaty?


Neviem, asi by sme to museli nejako falsovat...


Ja mam doma dobru tlaciaren :P
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod mpv » Pon Aug 21, 2006 11:57 am

No tusim som tu zase nieco pokaslal. Takze Jozko chcel som len, ze ti moc neoporucam lepit si sam folie. Videl som chalanov co to skusali a tie folie sa im zvlnili. Ja som si nechal lepit folie v Saxe a nie je to az take jednoduche. Tu foliu treba nahriat aj so sklom, pouzit nejake prostriedky aby to drzalo a behali tam aj s nejakou elektrikou stale.
No a chalani boli dost ochotni.Pri schnuti sa mi tam spravili dve vlnky a ked som to dosiel reklamovat, tak som dostal na vyber ci strhnut a daju novu alebo vyrovnat.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod misko42 » Pon Aug 21, 2006 12:57 pm

minule som videl v nitre fiat uno s foliami, to bola doma robena praca, v tescu asi kupil folie co tam maju za 300sk a dopadlo to tak.. ach.. bol predomnou a ja pozeram ze co to ma na okne, to vyzeralo ako nejaky vzor, ako ked vecer pozeram na oblohu plnu hviezd.. same biele bublinky,mu to normalne ze az zadok auta nadlachcovalo :)

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Peped » Pon Aug 21, 2006 1:32 pm

misko42 píše:minule som videl v nitre fiat uno s foliami, to bola doma robena praca, v tescu asi kupil folie co tam maju za 300sk a dopadlo to tak.. ach.. bol predomnou a ja pozeram ze co to ma na okne, to vyzeralo ako nejaky vzor, ako ked vecer pozeram na oblohu plnu hviezd.. same biele bublinky,mu to normalne ze az zadok auta nadlachcovalo :)


Možno má unavené struny na zadnej náprave a používa to ako lacnejšie riešenie z dvojitým účinkom. :jo
Moja ex............323 BF 1.6 GTi
Obrázok užívateľa
Peped
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Júl 16, 2006 2:11 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod misko42 » Pon Aug 21, 2006 1:39 pm

moze byt, a keby len dvojity ucinok... nadlahcuje zadok auta,novy vzor,originalny jedinecny kus,image,neprepusta tolko slnka, a taktiez to plni funkciu ako keby okenneho zadneho airbagu :lol

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Peped » Pon Aug 21, 2006 1:46 pm

A ešte k tomu sa môže zapísať do tuning klubu. :)
Moja ex............323 BF 1.6 GTi
Obrázok užívateľa
Peped
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Júl 16, 2006 2:11 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod misko42 » Pon Aug 21, 2006 3:08 pm

a trofej za originalitu je v kapse, taktiez za najlacnejsie folie a za neopakovatelny image... Ved original je len jeden, ked ju milujes nieje co riesit :)

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Joseph » Pon Aug 21, 2006 11:18 pm

mpv píše:No tusim som tu zase nieco pokaslal. Takze Jozko chcel som len, ze ti moc neoporucam lepit si sam folie. Videl som chalanov co to skusali a tie folie sa im zvlnili. Ja som si nechal lepit folie v Saxe a nie je to az take jednoduche. Tu foliu treba nahriat aj so sklom, pouzit nejake prostriedky aby to drzalo a behali tam aj s nejakou elektrikou stale.
No a chalani boli dost ochotni.Pri schnuti sa mi tam spravili dve vlnky a ked som to dosiel reklamovat, tak som dostal na vyber ci strhnut a daju novu alebo vyrovnat.


A kolko ta to stalo?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod mpv » Uto Aug 22, 2006 5:30 pm

Tusim 3500SK. Len nechal som si opravit aj celne sklo, s tym to bolo 4000SK.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod Gib » Štv Sep 07, 2006 11:35 am

Poradite niekoho na folie v Prahe? Vopred dik!
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Dopi » Štv Sep 07, 2006 2:11 pm

Gib píše:Poradite niekoho na folie v Prahe? Vopred dik!


Můžu doporučit, dělal mi je taky. Dělá to už spoustu let a fakt umí, navíc používá nejlepší značku fólií a má provozovnu i v Praze: http://www.sweb.cz/autofolie-hubalek/
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Gib » Štv Sep 07, 2006 2:14 pm

Dopi píše:
Gib píše:Poradite niekoho na folie v Prahe? Vopred dik!


Můžu doporučit, dělal mi je taky. Dělá to už spoustu let a fakt umí, navíc používá nejlepší značku fólií a má provozovnu i v Praze: http://www.sweb.cz/autofolie-hubalek/


Super, dik za rychlu odpovet :tlesk:
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Gib » Str Máj 30, 2007 9:02 pm

Ludia, dnes mi namontovali folie. Dal som si tam BRUXSAFOL - radu Charcoal - konkretne CH 13 h.c. Teraz sa to bude 2-3 dni susit a potom uz by to malo byt OK. Zvonku takmer cierne ale vyhlad zvnutra je naozaj paradny. Len mala odchylka od povodneho (nie uplne bieleho) skla. Aj povodne je malo do zelena a toto je len o malicko tmavsie.

Sak potom, ked vyjde cas niekedy na buduci tyzden hadam, nieco pofotim a dam sem na ukazku.

Inak robili mi to tu: http://www.autoskloholesovice.cz/rcharcoal.htm
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod bory » Str Máj 30, 2007 10:14 pm

Já je plánuju jen na 323 na boční okénka vyklápěcí.Koupil jsem tam na okna záclonky,aby na malou nesvítilo sluníčko,ale jsou k ničemu a brouk je strhává a pak piští,že ji svítí do očí. :hmmhmm
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Gib » Str Máj 30, 2007 10:22 pm

Aj pre toto som zvolil folie. Drobec to strhaval a tiez ma uz nebavilo prilepovat rozne sietky na okno ... no a teraz uz mame drobcov dvoch, tak som ani dlho nerozmyslal. Slnko, teplo, UV ziarenie a bezpecnost pri rozbiti su vyhody. Design je uz subjektivna vec ...
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť