Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

autofolie

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

autofolie

Poslaťod petacik » Str Júl 12, 2006 12:15 pm

Počujte, Mazďaci, strašne mi :suns hreje do auta a keďže nemám klímu, tak by som si chcel dať autofolie. Akú značku by ste odporúčali na Mazda 323 sedan a za koľko v Blave al. okolí?

P.
Obrázok užívateľa
petacik
Prispievateľ
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned Mar 12, 2006 1:04 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maco222 » Str Júl 12, 2006 2:20 pm

Jedny z lepsich su znacky 3M ale su drahe.. mozem ti v autofolie SAXO vybavit nejaku fajn cenu..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod mirec1xxx » Štv Júl 13, 2006 9:14 am

petacik píše:Počujte, Mazďaci, strašne mi :suns hreje do auta a keďže nemám klímu, tak by som si chcel dať autofolie. Akú značku by ste odporúčali na Mazda 323 sedan a za koľko v Blave al. okolí?

P.


Ja som daval na predne aj zadne okna, vpredu na okne hore este pas, cena bola 4700,- SKK
Folie su tam americke SUNGUARD, kvalitou porovnatelne s 3M.
Robil mi to jeden chalan z dolnych honov.

Keby si si dal iba na zadne okna, stalo by ta to u neho 3000,- SKK

Je to samozrejme aj s certifikatom, a este podstatna informacia co sa tyka folii je, ze zadne okno robi
z jedneho kusu.


Obrázok
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Štv Júl 13, 2006 2:16 pm

mirec1xxx píše:
petacik píše:Počujte, Mazďaci, strašne mi :suns hreje do auta a keďže nemám klímu, tak by som si chcel dať autofolie. Akú značku by ste odporúčali na Mazda 323 sedan a za koľko v Blave al. okolí?

P.


Ja som daval na predne aj zadne okna, vpredu na okne hore este pas, cena bola 4700,- SKK
Folie su tam americke SUNGUARD, kvalitou porovnatelne s 3M.
Robil mi to jeden chalan z dolnych honov.

Keby si si dal iba na zadne okna, stalo by ta to u neho 3000,- SKK

Je to samozrejme aj s certifikatom, a este podstatna informacia co sa tyka folii je, ze zadne okno robi
z jedneho kusu.


Obrázok


Ja mam pripraveny rozpocet na folie okolo 2500sk, viacej sa mi zda strasne vela, lebo ked si zoberem ze sa mi nahodou praskne niektore z okien, tak budem musiet znova vyhadzovat velke tisice za novu foliu.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 13, 2006 2:29 pm

Mozme spravit prieskum, je nas tu celkom dost... Prasklo uz niekomu ine ako predne okno od sutra?
Spytal som sa aj chalana od nasich aut. Za x rokov (cislo blizke k 10) na x autach (priebezny stav kazdy rok cislo blizke k 200, celkovy pocet aut daleko vyssi) sa to stalo presne 1x. Prasklo bocne okno...

Jozef, myslim ze je daleko vacsia pravdepodobnost, ze to auto niekde roztrieskas, ako to, ze ti len tak praskne okno a budes musiet platit tisice za novu foliu...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Štv Júl 13, 2006 2:32 pm

TomAnt píše:Jozef, myslim ze je daleko vacsia pravdepodobnost, ze to auto niekde roztrieskas, ako to, ze ti len tak praskne okno a budes musiet platit tisice za novu foliu...

Bocne ak, tak mozno od nejakeho fetaka, co donho suter smari, aby vykradol auto...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod mirec1xxx » Štv Júl 13, 2006 2:35 pm

JosephBSG píše:
Ja mam pripraveny rozpocet na folie okolo 2500sk, viacej sa mi zda strasne vela, lebo ked si zoberem ze sa mi nahodou praskne niektore z okien, tak budem musiet znova vyhadzovat velke tisice za novu foliu.


Jozko, to je ozaj taka konina jak hrom... To si rovno nemontuj ani autoradio, lebo sa ti casom pokazi opotrebenim...

a btw. cena folie/okno, ked to prepocitas tak ta vyjde max. 800,-SK a cena okna sa pohybuje niekde trosku inde... :mrk

Takze ked ti rupne, moze ta stvat cena toho okna a nie folie...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod misko42 » Štv Júl 13, 2006 3:09 pm

tak kde sa tou daju zohnat tie cenovo dostupne folie? oplati sa mi to dat do mazda servisu tam to robia za 4000,- ale ja mam zlavu tak mi to urobia za 3000,-sk.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Maco222 » Štv Júl 13, 2006 3:14 pm

TomAnt píše:Mozme spravit prieskum, je nas tu celkom dost... Prasklo uz niekomu ine ako predne okno od sutra?
Spytal som sa aj chalana od nasich aut. Za x rokov (cislo blizke k 10) na x autach (priebezny stav kazdy rok cislo blizke k 200, celkovy pocet aut daleko vyssi) sa to stalo presne 1x. Prasklo bocne okno...

Jozef, myslim ze je daleko vacsia pravdepodobnost, ze to auto niekde roztrieskas, ako to, ze ti len tak praskne okno a budes musiet platit tisice za novu foliu...

:koule :koule ja ma uz 4 celne a ostatne su original, takze nie je sa coho bat Jozko
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Maco222 » Štv Júl 13, 2006 3:15 pm

dabel píše:
TomAnt píše:Jozef, myslim ze je daleko vacsia pravdepodobnost, ze to auto niekde roztrieskas, ako to, ze ti len tak praskne okno a budes musiet platit tisice za novu foliu...

Bocne ak, tak mozno od nejakeho fetaka, co donho suter smari, aby vykradol auto...

A okrem toho folia toho narkomana este tak krasne zdrzi, kedze to ide tazsie rozbit :hura
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Joseph » Uto Júl 18, 2006 2:39 pm

Maco222 píše:
TomAnt píše:Mozme spravit prieskum, je nas tu celkom dost... Prasklo uz niekomu ine ako predne okno od sutra?
Spytal som sa aj chalana od nasich aut. Za x rokov (cislo blizke k 10) na x autach (priebezny stav kazdy rok cislo blizke k 200, celkovy pocet aut daleko vyssi) sa to stalo presne 1x. Prasklo bocne okno...

Jozef, myslim ze je daleko vacsia pravdepodobnost, ze to auto niekde roztrieskas, ako to, ze ti len tak praskne okno a budes musiet platit tisice za novu foliu...

:koule :koule ja ma uz 4 celne a ostatne su original, takze nie je sa coho bat Jozko


oki, hned mam vacsiu istotu...

...takze kde zohnat lacne folie, tak do 2500sk, ktore dostanu certifikat a budu relativne kvalitne?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod tgala » Uto Júl 18, 2006 2:56 pm

Aj ja chcem folie :hura
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sedvo » Uto Júl 18, 2006 3:25 pm

Já taky, já taky!!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Enzo » Uto Júl 18, 2006 3:40 pm

Ja nie. Ja mám. :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 18, 2006 3:51 pm

Ja tiez nie a nemam. Pretoze pokial nie je zafoliovane vsetko tak to vyzerapodla mna divne a u nas na prednych oknach u vodica a spolujazdca folie mat nemozme...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť