Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

autofolie

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Poslaťod Sedvo » Uto Júl 18, 2006 4:11 pm

TomAnt píše:Ja tiez nie a nemam. Pretoze pokial nie je zafoliovane vsetko tak to vyzerapodla mna divne a u nas na prednych oknach u vodica a spolujazdca folie mat nemozme...


To je pravda, je tam daná nějaká průhlednost!!! Ale jaká, to nevím! :hope
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 18, 2006 4:20 pm

Sedvo píše:
TomAnt píše:Ja tiez nie a nemam. Pretoze pokial nie je zafoliovane vsetko tak to vyzerapodla mna divne a u nas na prednych oknach u vodica a spolujazdca folie mat nemozme...


To je pravda, je tam daná nějaká průhlednost!!! Ale jaká, to nevím! :hope

To je jedno, proste podla mna, aby to dobre vyzeralo, tak musia byt aj predne aj zadne okna rovnako tmave. A kedze predne tmave byt nemozu, tak nechcem ani zadne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tomasicek » Uto Júl 18, 2006 4:24 pm

tak nech vam svieti do oci ked bude nahodou sediet vzadu 8-)
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Joseph » Uto Júl 18, 2006 5:45 pm

TomAnt píše:
Sedvo píše:
TomAnt píše:Ja tiez nie a nemam. Pretoze pokial nie je zafoliovane vsetko tak to vyzerapodla mna divne a u nas na prednych oknach u vodica a spolujazdca folie mat nemozme...


To je pravda, je tam daná nějaká průhlednost!!! Ale jaká, to nevím! :hope

To je jedno, proste podla mna, aby to dobre vyzeralo, tak musia byt aj predne aj zadne okna rovnako tmave. A kedze predne tmave byt nemozu, tak nechcem ani zadne...


Prosto je taky zakon, takze ked chceme aspon trochu sukromia v aute jedine co nam ostava je dat si folie dozadu, ina moznost tu nieje...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod tomasicek » Str Júl 19, 2006 9:26 am

JosephBSG píše:
Prosto je taky zakon, takze ked chceme aspon trochu sukromia v aute jedine co nam ostava je dat si folie dozadu, ina moznost tu nieje...


Presne tak...a k veceru ked sa zotmie aspon nevidno do auta a tak ked zaparkujes spravnym smerom daju sa tie folie slusne vyuzit ;)
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod petacik » Str Júl 19, 2006 10:05 am

Ja som si poslednu sobotu dal urobit folie dozadu, tie najtmavsie, vozime tam 6-tyzdnoveho prcka (synceka) a je to super. Stali aj s fakturou a certifikatmi 3700Sk a to cez fy. HP Team. Az na par fakt drobnosti dobra praca.
Skoda, ze vam zatial nemozem ukazat (vsak ani auto tu zatial nemam), ale raz to pride... :twist:
:lol

P.
Obrázok užívateľa
petacik
Prispievateľ
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned Mar 12, 2006 1:04 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Str Júl 19, 2006 12:27 pm

petacik píše:Ja som si poslednu sobotu dal urobit folie dozadu, tie najtmavsie, vozime tam 6-tyzdnoveho prcka (synceka) a je to super. Stali aj s fakturou a certifikatmi 3700Sk a to cez fy. HP Team. Az na par fakt drobnosti dobra praca.
Skoda, ze vam zatial nemozem ukazat (vsak ani auto tu zatial nemam), ale raz to pride... :twist:
:lol

P.


To je strasne vela, Zoranovi v tej firme urobili folie za 3000sk a to este nedodrzali dohodu, lebo pytali 2500sk.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Maco222 » Str Júl 19, 2006 12:41 pm

JosephBSG píše:
petacik píše:Ja som si poslednu sobotu dal urobit folie dozadu, tie najtmavsie, vozime tam 6-tyzdnoveho prcka (synceka) a je to super. Stali aj s fakturou a certifikatmi 3700Sk a to cez fy. HP Team. Az na par fakt drobnosti dobra praca.
Skoda, ze vam zatial nemozem ukazat (vsak ani auto tu zatial nemam), ale raz to pride... :twist:
:lol

P.


To je strasne vela, Zoranovi v tej firme urobili folie za 3000sk a to este nedodrzali dohodu, lebo pytali 2500sk.

Ked si sikovny, si to vies urobit aj sam :) postup nie je nic tazke :) Jozko, otvorime zivnost?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Zoran » Str Júl 19, 2006 12:56 pm

TomAnt píše:Mozme spravit prieskum, je nas tu celkom dost... Prasklo uz niekomu ine ako predne okno od sutra?
Spytal som sa aj chalana od nasich aut. Za x rokov (cislo blizke k 10) na x autach (priebezny stav kazdy rok cislo blizke k 200, celkovy pocet aut daleko vyssi) sa to stalo presne 1x. Prasklo bocne okno...

Jozef, myslim ze je daleko vacsia pravdepodobnost, ze to auto niekde roztrieskas, ako to, ze ti len tak praskne okno a budes musiet platit tisice za novu foliu...
no s tymto robim tome kazdy den a poviem ti ze celne skla praskaju jedna radost...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod petacik » Str Júl 19, 2006 12:58 pm

aj mne by to spravili za 3tis. - bez papierov.
/Ja sa vsak snazim do rozpoctu (na ktory viac ludi nadava, aky je) prispievat tym, ze za sluzby, ktore vyuzivam, si ziadam "blocek" - nech neokradam(e) stat na daniach; viem, ze sa tu kradne v inych dimenziach, ale kazdy ma ten svoj podiel a toto je ten moj/.
:spik2

Inak, fakt to nebolo nieco, co by sa nedalo zvladnut vlastnorucne, ale urcite to ide lepsie tym, co s tym maju prax... 8-)
P.
Obrázok užívateľa
petacik
Prispievateľ
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned Mar 12, 2006 1:04 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Str Júl 19, 2006 1:03 pm

Zoran píše:
TomAnt píše:Mozme spravit prieskum, je nas tu celkom dost... Prasklo uz niekomu ine ako predne okno od sutra?
Spytal som sa aj chalana od nasich aut. Za x rokov (cislo blizke k 10) na x autach (priebezny stav kazdy rok cislo blizke k 200, celkovy pocet aut daleko vyssi) sa to stalo presne 1x. Prasklo bocne okno...

Jozef, myslim ze je daleko vacsia pravdepodobnost, ze to auto niekde roztrieskas, ako to, ze ti len tak praskne okno a budes musiet platit tisice za novu foliu...
no s tymto robim tome kazdy den a poviem ti ze celne skla praskaju jedna radost...


Bavili sme sa o bocnych... cize aj statistiku u nas vo firme som pisal len pre bocne okna...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Pia Júl 21, 2006 10:11 pm

8-) raz som videl na starsiom coupe mercedes dymove vsetky,aj predne celne!Bolo uplne cierne!Dookolo,mi skoro okale vypadli. A mozes mat folie vpredu ked si napriklad bezbecnostna sluzba sbs, alebo ine vynimky,uz neviem ake

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Peter Borek » Sob Júl 22, 2006 12:01 am

mozes mat aj na prednych a celnom skle ak to vyzaduje tvoj zdravotny stav neviem ako sa vola ta choroba co clovek nemoze na slnko....myslim ze na slovensku je takychto pacientov max. do 5 cize realna sanca sa na ato vyhovorit je takmer 0.....
co SA lepenia v domacom prostredi tyka, nehovorim ze to trocha zrucnejsi clovek nezvladne ale pozor hlavne pri autach ako je Clio kde su hlavne zadne okna ohnute......tam ak clovek nevie ako tak nenalepi foliu ani za svet........folia sa na take auto pred nalepenim tvaruje
priehladnost presne neviem ale na zadne bocne skla je mozne montovat folie s nizsou priepustnostou (okolo 5%) a na zadne sklo tam musi mat folia vacsiu priepustnost (asi 50%)
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod socoman » Sob Júl 22, 2006 10:11 am

mirec1xxx píše:


Ja som daval na predne aj zadne okna, vpredu na okne hore este pas, cena bola 4700,- SKK
Folie su tam americke SUNGUARD, kvalitou porovnatelne s 3M.
Robil mi to jeden chalan z dolnych honov.

Keby si si dal iba na zadne okna, stalo by ta to u neho 3000,- SKK

Je to samozrejme aj s certifikatom, a este podstatna informacia co sa tyka folii je, ze zadne okno robi
z jedneho kusu.


Obrázok[/quote]
mirec a nikdy si nemal s fizlami problemy? ja to mam tiez tak isto a uz som platil 500sk a to som nemal este na prednom okne pas
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Michal 4WS » Sob Júl 22, 2006 11:36 am

No mne zase chlapík povedal, že na moju CICU budú fólie (iba zadok : zadné okno, zadné dvere + trojuholníkoné okienka) s certifikátom za 4000,-Sk. Tak som sa ho ešte spýtal , že keby prišli dve autá (+ Seat Inca) akú by spravil cenu. Dal zľavu .... 400,- SK na auto :koule Zdá sa mi to aj tak ešte veľa!
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť