Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

autofolie

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Re:

Poslaťod cxy » Štv Nov 29, 2012 4:30 pm

Maco222 píše:Jedny z lepsich su znacky 3M ale su drahe.. mozem ti v autofolie SAXO vybavit nejaku fajn cenu..

!!!atuofolie saxo určite nie! Možem poslať foto ako vyzerajú tesne po zákon stanovenej reklamačnej lehote (2 roky). Pre informáciu, výhľad cez tie fólie je ako keď sa pozeráš cez vzorkované sklo sprchového kúta a to nehovorím o tom, že strácajú stálosť zafarbenia. !!!
cxy
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Nov 29, 2012 4:22 pm

Poslaťod marclucpicard » Štv Nov 29, 2012 9:54 pm

Tak na šťastie že som sa nedal ulakomiť a dal kvalitu 3M od Caroline, už 3,5 roka a žiadny problém čo sa týka stálofarebnosti a priehľadnosti.
Jednoznačne odporúčam na moju 6-ku to bolo za 150€ bez DPH.
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod berzerker » Str Jan 09, 2013 9:06 am

na Volve mam Skyfol uz vyse dva roky a su vynikajuce, dobre priehladne aj v najtmavsom stupni, farba sa nemeni - na Mazde mame uz dlhsie Bruxafol, farba drzi ale nevidno cez ne
XEDOS 6 2.0 V6
berzerker
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Dec 24, 2008 2:15 am

Poslaťod MacoBa » Pon Máj 12, 2014 3:26 pm

v saxo mi robili folie na dvoch autach, po 5r na kazdom boli poskodene len mojou vinou. Inak ziadne bublinky ci ine problemy
teraz zase uvazujem/vaham . Mam od vyroby tmave skla, ale pridu mi malo zatmavene, je dost vidiet do interieru.
Mazda 6 GJ 2.0 145k, MT, WGN
Obrázok užívateľa
MacoBa
Opytovateľ
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Júl 22, 2012 10:18 pm
Bydlisko: Slovensko
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Cavalera » Uto Aug 26, 2014 7:10 pm

Chcem sa opýtať. Mám novú M3ku. Blíži sa zima a auto bude asi dosť obstreľované kamienkami a iným kentusom, čím zvyknú byť u nás posypané cesty. Preto uvažujem nad ochrannou priesvitnou fóliou na karosériu. Má s tým niekto skúsenosti ? Oplatí sa to ? Dík moc :-)
Mazda 3 2.0 G120 6AT sedan red soul
Cavalera
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Apr 03, 2014 9:14 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod lakilaki » Str Aug 27, 2014 9:39 pm

Cavalera píše:Chcem sa opýtať. Mám novú M3ku. Blíži sa zima a auto bude asi dosť obstreľované kamienkami a iným kentusom, čím zvyknú byť u nás posypané cesty. Preto uvažujem nad ochrannou priesvitnou fóliou na karosériu. Má s tým niekto skúsenosti ? Oplatí sa to ? Dík moc :-)

Podla mnozstva doterajsich odpovedi (0) asi nikto z mazdakov nema taku ochrannu foliu na svojich autach :(
Myslim ze red soul farba ponukana za nekrestansky priplatok 635 € si zasluzi ochrannu foliu.
Mam za to, ale ze tu foliu bolo treba davat asi hned pri kupe mazdy, este pred jazdou.
Teraz ked sa na predok mazdy uz nalepila vselijaka letna lietajuca haveď, bude tazke a drahe pripravit predok auta pod tu foliu, aby uplne prilnula.
Miliony aut jazdia bez takej ochrannej folie a preziju zimu aj stredoeuropske cesty s posypmi a kentusom (co to je ?).
Proti posypu aky sa pouziva v mojom okoli, ochranna folia by musela mat aspon 2 mm hrubky, a to nema, aby ako-tak ochranila lak.
Snad teraz uz len investovat do akejsi tvrdej teflonovej ochrannej pasty na lak auta
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod MacoBa » Štv Aug 28, 2014 12:07 pm

treba brat auto ako spotrebak a nelamat si prehnane hlavu, ine riesenie nieje, ak pominiem tu foliu. Akekolvek pasty, vosky .... proti kamenom nic nenarobia. Ja uz mam jednu dieru v A-stlpiku. Zatial som to len voskom osetril a co dalej neviem, nechce sa mi to riesit.
Mazda 6 GJ 2.0 145k, MT, WGN
Obrázok užívateľa
MacoBa
Opytovateľ
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Júl 22, 2012 10:18 pm
Bydlisko: Slovensko
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Cavalera » Štv Aug 28, 2014 8:23 pm

KENTUSuom nazývam všetko hnusné :o) V tomto prípade som mal na mysli kamene, ktorým bývava posypaná cesta do mojej roboty a ktorými je auto obstreľované. To auto mám cca mesiac a mal som iné vybavovačky a preto som na tie ochranné fólie začal myslieť až teraz :-) a chcel som poznať nejaké skúsenosti iných na fóre, ak nejaké majú.
Mazda 3 2.0 G120 6AT sedan red soul
Cavalera
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Apr 03, 2014 9:14 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod lakilaki » Pia Aug 29, 2014 11:14 pm

MacoBa píše: Akekolvek pasty, vosky .... proti kamenom nic nenarobia. Ja uz mam jednu dieru v A-stlpiku. Zatial som to len voskom osetril a co dalej neviem, nechce sa mi to riesit.

Proti kamienkom nic nespravia. ale nasledky, ako tak osetria, zaplnia, ciastocne zabrania korozii laku, zvysia odolnost voci ostatnemu "kentusu" z ciest
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod lakilaki » Ned Aug 31, 2014 8:25 pm

Klubak Tomas VFR pri teme xenonyM6 nadhodil navstevu japonec.eu
a nasiel som tam take nieco http://poplastuj.sk/racer-dip
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Predchádzajúci

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť