Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Servisna literatura...

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Servisna literatura...

Poslaťod mirec1xxx » Pia Aug 06, 2004 10:40 am

Zdravim vsetkych,
uz dlhsie zhanam na moju 323 S, BA, 1.8l 84kW nejaku kvalitnu literaturu, ale zatial patram viac menej neuspesne.
Od Etzolda sa predava iba 323 do r.94, a na kopp.cz mi odpovedali
ze o novsej nic nevedia, ale doporucili mi sa obratit na anima.sk,
ze oni by mi mali vediet zohnat nejaku anglicku knihu, ktora zastresuje modely 323 od r.89-98.
Dalsia moznost ma napadla, kontaktovat jedneho kamarata ktory robi v autopalace, a skusit zohnat nieco cez neho.
Len neviem ci oni mozu tak lahko "zapatrosit" original knizky od mazdy.
Co myslite???
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mirgi » Pia Aug 06, 2004 1:44 pm

Zkus to, ci to bude mozne, pokud jo rad bych si jednu taky objednal pro svoji potrebu::)
MAZDA 626 (GW19P2) 1.8 16V (66kw) kombi (1998)
Obrázok užívateľa
mirgi
Prispievateľ
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Ned Aug 01, 2004 10:20 pm
Bydlisko: Tábor/CZ

Poslaťod Bootleg » Pia Aug 06, 2004 2:21 pm

No, moze ti pozicat bud navod na obsluhu, alebo v lepsom pripade workshop manualy, ktore maju stovky stran a najdes tam uplne vsetko. Len neviem nakolko bude ten tvoj znamy ochotny pozicat to, jeden manual totiz stoji okolo 5000 Sk, je toho viac dielov.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod mirec1xxx » Pon Aug 09, 2004 8:35 am

Steve píše:No, moze ti pozicat bud navod na obsluhu, alebo v lepsom pripade workshop manualy, ktore maju stovky stran a najdes tam uplne vsetko. Len neviem nakolko bude ten tvoj znamy ochotny pozicat to, jeden manual totiz stoji okolo 5000 Sk, je toho viac dielov.


Fuuuha, tak som netusil ze to je taka palka...
No uvidim, ci je to az taky kamarat, a vymysli nieco...
Ak nieco schopne zozeniem, dam vam vediet.
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 09, 2004 10:28 am

OK. :-) Ja to tiez zhanam, uvidim, ako budem uspesny. Keby v servise robil clovek, co pred rokom, tak by nebol problem, on mi pozical na vikend manualy na 626GE.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť