Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Potřebuju radu - koupit letní Hankooky nebo Yokohamy?

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Potřebuju radu - koupit letní Hankooky nebo Yokohamy?

Poslaťod Darken » Pon Mar 27, 2006 8:35 pm

Mazdar klucí, potřeboval bych radu. Blíží se léto a já nemám letní gumy :skler Mám Xedose 6 a chtěl bych buď Hankooky nebo Yokohamy. Můžete mi poradit které budou lepší??? Brácha měl na 626 Hankook a vydržely hodně :tlesk: Hankooky můžu mít nové za 1100 kus ale Yokohamy sou dražší :( Pomooooooooooc :pray
Mazda Xedos 6 2.0 V6 144hp - super auto!!!!!
Zabij bobra zachráníš strom....:-)
Darken
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Str Nov 09, 2005 10:05 am
Bydlisko: Humpolec

Poslaťod martin323 » Pon Mar 27, 2006 10:45 pm

ja by som kvoli cene siel do hankook, ajked zalezi od typu
mazda 6 gy 2.0 mzr-cd
mazda 323 bj 1.6 sedan
Obrázok užívateľa
martin323
VIP 2009
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Štv Mar 17, 2005 9:49 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod Lobo » Uto Mar 28, 2006 12:17 am

nasetrit a koupit poradny pneu... pamatuj ze je to jedina vec ktera te drzi na silnici, takze na takovejhlech vecech nesetrit..

jinak yokohamy jsou vseobecne lepsi...zalezi mezi jaky typy se rozhodujes..
Obrázok užívateľa
Lobo
Komunikátor
 
Príspevky: 562
Registrovaný: Ned Jan 29, 2006 9:53 pm
Bydlisko: Praha/Mlada Boleslav

Poslaťod Juraj73 » Uto Mar 28, 2006 9:23 pm

Darken píše:Mazdar klucí, potřeboval bych radu. Blíží se léto a já nemám letní gumy :skler Mám Xedose 6 a chtěl bych buď Hankooky nebo Yokohamy. Můžete mi poradit které budou lepší??? Brácha měl na 626 Hankook a vydržely hodně :tlesk: Hankooky můžu mít nové za 1100 kus ale Yokohamy sou dražší :( Pomooooooooooc :pray


Na mojom aute som mal aj jednu znacku aj druhu, 15 195 50 (presny typ Yo, by som musel pozriet, mam ich v sope u svokra, rovnako ako Ha (tie myslim maju oznacenie ventus, no taku vzorku ako mam ja uz nevyrabaju)), nezbadal som ziadny velky rozdiel, akurat jeden velmi podstatny, a to ze Yo omnoho viac hucali
Naposledy upravil Juraj73 dňa Ned Apr 02, 2006 9:42 pm, celkovo upravené 2
O druhom človeku si vždy myslím len to najlepšie. Možno sa pri tom síce dožiť sklamania, no lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý
Obrázok užívateľa
Juraj73
Čitateľ
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Ned Mar 12, 2006 12:45 am
Bydlisko: ZM

Poslaťod Bill » Str Mar 29, 2006 3:57 pm

Podľa mňa je Yokohama určite lepšia voľba ako Hankook, pokiaľ ide o porovnateľné plášte. Jedine nižšia cena je v prospech Hankook.
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Poslaťod palokraic » Str Apr 05, 2006 6:37 pm

Ja by som nešetril a spolahol sa na osvedčené Dunlopy ,Pirelli ,Bridgestony,poprípade Firestony
palokraic
Čitateľ
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Mar 07, 2006 7:09 pm
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod xxxxx » Str Apr 05, 2006 6:53 pm

no mali sme yokohama na suv (255/50/R17) vzor take sinusoidy do V, ale hucali poriadne. No ale co sa tyka samotnej znacky tak patri urcite medzi spicku.
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Zoran... » Str Apr 05, 2006 7:48 pm

Samozrejme ze Yokohama je vyborna znacka a porovnatelna bezproblemou s GY, michelin, dunlop a pod. Kdezto Hankook je skor porovnatelna s Nakang a pod. co je asi tak stred. trieda...
Zoran...
 

Poslaťod Bill » Štv Apr 06, 2006 6:32 pm

palokraic píše:Ja by som nešetril a spolahol sa na osvedčené Dunlopy ,Pirelli ,Bridgestony,poprípade Firestony
Yokohama nie je osvedčená? Pirelli sa v poslednom čase prestávajú osvedčovať. Závisí ale od konkrétnych pneu.
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Poslaťod Darken » Pia Apr 07, 2006 4:58 pm

Ja by som nešetril a spolahol sa na osvedčené Dunlopy ,Pirelli ,Bridgestony,poprípade Firestony



No tak takovýhle značky už na auto nechci...Měl sem Dunlopy a hučely jako prase :skler Takový osvědšený značky jsou na....Na jednom autě jsem mě Hankooky a ty byli právě skvělý :tlesk: Najezdil jsem na nich okolo 30000 možná víc, hrabal sem na každý křižovatce, gumoval a po roce jsem auto prodal i s gumama který měli ještě tak 75% vzorku :hura Dunlopy mi vydrželi jednu sezonu a to jsem s nima takový blbiny nedělal...
Mazda Xedos 6 2.0 V6 144hp - super auto!!!!!
Zabij bobra zachráníš strom....:-)
Darken
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Str Nov 09, 2005 10:05 am
Bydlisko: Humpolec

Poslaťod pete » Pia Apr 07, 2006 8:36 pm

Darken píše:Ja by som nešetril a spolahol sa na osvedčené Dunlopy ,Pirelli ,Bridgestony,poprípade Firestony



No tak takovýhle značky už na auto nechci...Měl sem Dunlopy a hučely jako prase :skler Takový osvědšený značky jsou na....Na jednom autě jsem mě Hankooky a ty byli právě skvělý :tlesk: Najezdil jsem na nich okolo 30000 možná víc, hrabal sem na každý křižovatce, gumoval a po roce jsem auto prodal i s gumama který měli ještě tak 75% vzorku :hura Dunlopy mi vydrželi jednu sezonu a to jsem s nima takový blbiny nedělal...


treba si k znacke vediet vybrat aj dezen, je vela takych co sa zlakomia na rozne super sipove vzory a tak necudo, ze im to pod kolesami huci ako ked na Sliaci volakedy pristaval MIG :lol
no a na zaklade takejto skusenosti zavrhovat znacky pneu so storocnou tradiciou, no neviem ... :hope
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod bory » Pia Apr 07, 2006 8:44 pm

Když porovnám tyhle dvě značky,tak Yokohama je lepší.Ale záleží na každém,co si obuje.Já jsem koupil nějakou licenci Bridgestone a zrovna na vodě nic extra.Ale s tím jsem je kupoval.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod dabel » Pia Apr 07, 2006 10:33 pm

bory píše:nějakou licenci Bridgestone

To co je za haluz? Inak hlasujem tiez za YokoOnoHamy :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod bory » Pia Apr 07, 2006 11:08 pm

Tak to psali v té Rakouské nabídce.Bývalé Bridgestone,které se přesunuli do jiného státu a přejmenovali se. :lol Prostě starej vzorek,co už u Bridgestone nevyhovoval,tak to prodali dalšímu.Alespon tak si to vysvětluju.Tady u hranic a za hranicema na to jezdí plno aut.Jsou levný.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Pia Apr 07, 2006 11:10 pm

Jinak nejhorší gumu co jsem kdy zažil byla značka Kumho,na to si dávejte bacha.Nazul jsem je a hned šli dolu.Jsou to sračky co kloužou a nedrží..... :neane
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Ďalší

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť