Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klampiar

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Poslaťod dabel » Pia Júl 16, 2004 12:22 pm

Sikovni klampiari su v BA-Jarovce. Opla mi kedysi porobili, vyvarili a poopravovali dobre ;))
A este Tom ma kontakt na nejakeho chalaniska, co je tiez hodne sikovny (robi tuningove veci ako zmena kapoty, odstranenie kluciek atd.) a tiez lacny ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Pia Júl 16, 2004 12:57 pm

No jo Oto... spravil mi naburanu kapotu prednu a nahodil mi zadne kridlo... A vypytal si 1000 Sk... Ale to ma dohadzoval iny kamos... a je to v BA, cize pre Steve-a dost od ruky...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 16, 2004 5:36 pm

Diky chlapi, zatial mam prislubeneho jedneho vraj super klampiara, takze keby to nahodou nevyslo, ozvem sa. BTW, urobi aj nastrek. :-) Zeby bola Mazdicka do zrazu hotova? Mmm, este som dnes stretol jedneho stareho znameho, niekedy robil v servise Mazda, dohodli sme sa, ze o tyzden skombinujeme prevodovky, aby som mal taku, aka bola povodna na 1,8. Takze uz nemusim zhanat dalsiu.. Yiippeee.. :o)
Inak, neviete mi zohnat predny naraznik na GE, rv. 92-94, novsie nie, lebo su ine, za nejaku rozumnu cenu? Tak, aby nebol nijak poskodeny, maximalne lak, ale ziadne praskliny, ohnute casti a podobne. A s otvormi na ostrekovace svetiel. Thanx!!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Pia Júl 16, 2004 8:04 pm

Steve píše:Diky chlapi, zatial mam prislubeneho jedneho vraj super klampiara, takze keby to nahodou nevyslo, ozvem sa. BTW, urobi aj nastrek. :-) Zeby bola Mazdicka do zrazu hotova? Mmm, este som dnes stretol jedneho stareho znameho, niekedy robil v servise Mazda, dohodli sme sa, ze o tyzden skombinujeme prevodovky, aby som mal taku, aka bola povodna na 1,8. Takze uz nemusim zhanat dalsiu.. Yiippeee.. :o)
Inak, neviete mi zohnat predny naraznik na GE, rv. 92-94, novsie nie, lebo su ine, za nejaku rozumnu cenu? Tak, aby nebol nijak poskodeny, maximalne lak, ale ziadne praskliny, ohnute casti a podobne. A s otvormi na ostrekovace svetiel. Thanx!!


Já vím o jednom šikovným u nás (Jižní Čechy - Č.B.) :lol: :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 16, 2004 8:25 pm

Thanks, George, ale auto bude bez motora a prevodovky, takze by som sa tam nemal ako dostat. Tu ho tych 40 km do servisu odtiahnem na privesnom voziku. But thanks anyway!!

BTW, TomAnt, vies ako bude vyzerat moja 626? Cerveny lavy predny blatnik, pravy bude cierny, vsetky dvere hnede a vyvarene lemy nad zadnymi kolesami, tmavomodry zadny naraznik a predny este nemam. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Sob Júl 17, 2004 12:40 pm

Steve píše:Thanks, George, ale auto bude bez motora a prevodovky, takze by som sa tam nemal ako dostat. Tu ho tych 40 km do servisu odtiahnem na privesnom voziku. But thanks anyway!!

BTW, TomAnt, vies ako bude vyzerat moja 626? Cerveny lavy predny blatnik, pravy bude cierny, vsetky dvere hnede a vyvarene lemy nad zadnymi kolesami, tmavomodry zadny naraznik a predny este nemam. :-)


Tak to doufám že takhle hezký auto nebudeš kazit novým lakem :lol: :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Sob Júl 17, 2004 1:56 pm

Pojde na bielo, cierne pruhy cez kasnu ako zebra. :-) Alebo kvietky.. Hippies, hello yellow!! :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Pon Júl 19, 2004 12:15 pm

Ked bude na bielo a budes mat cierny spray, odporucam tuning ala dalmatinec, cierne bodky po celom aute ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Bootleg » Pon Júl 19, 2004 7:19 pm

Ja som rozmýšľal nad lienkou aj s tykadlami na kapote.. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Pon Júl 19, 2004 8:44 pm

dabel píše:Ked bude na bielo a budes mat cierny spray, odporucam tuning ala dalmatinec, cierne bodky po celom aute ;)

To už může ušetřit i za barvu a namalovat to lihovým fixem. Doporučuji. Bude to originální
Ale nastříkej to ještě bezbarvým lakem ať ti to neoprší! :lol: :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť