Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Šroubky na víko ventilů + na zadní náboj kola

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Šroubky na víko ventilů + na zadní náboj kola

Poslaťod majki » Pia Júl 02, 2004 8:14 pm

Lidičkové, sháním šroubky do víka ventilů pro mlj motor (12ventil, 2,2i vstřikování, 626, rv. 1988, 4dvéř.), jsou to šestky tuším. Nebo jestli by to někdo mohl u něj v Mazdě objednat, protože u nás v Ostravě to odmítají. A taky sháním matice na zadní náboj kola, jsou to ty samozajišťovací (obyčejná matice a na jedné straně má takový plíšek kterej se zaklepne), vnější průměr 32, vnitřní 22. Ta matice drží prakticky na náboji buben. Snad chápete, o co jde. V Mazdě mi to taky odmítli...tak kdyby by někdo byl ochoten, ať se ozve na mailto:roswellak@volny.cz díky moc...
Jo a taky nema nekdo navic/prebytecnou http://mazda626.chummy.org/puklice.jpg puklici???
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pon Júl 05, 2004 11:31 am

LIDI, COPAK MI NIKDO S TĚMA ŠROUBKAMA NA VÍKO VENTILŮ A MATICEMA NA ZADNÍ NÁBOJE NEPOMŮŽE??? MOC VÁS VŠECHNY O TO SNAŽNĚ PROSÍÍÍÍÍÍÍM :cry: :cry: :cry:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Pon Júl 05, 2004 2:02 pm

Počkej do středy, až bude každej v práci a večer dám vědět, OK?
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod majki » Pon Júl 05, 2004 3:59 pm

Koudy píše:Počkej do středy, až bude každej v práci a večer dám vědět, OK?

Yup yup, mi ouplně vypadlo z kebule, že je dneska svátek :?: . Ten buben pošlu hned ve středu ráno, a omlouvám se za zpoždění...nabídnul jsem ho ještě jednomu kámošovi, kterej se na něj poptával, ale taky ho nechtěl...ještě jednou díky...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Str Júl 07, 2004 7:31 pm

majki píše:
Koudy píše:Počkej do středy, až bude každej v práci a večer dám vědět, OK?

Yup yup, mi ouplně vypadlo z kebule, že je dneska svátek :?: . Ten buben pošlu hned ve středu ráno, a omlouvám se za zpoždění...nabídnul jsem ho ještě jednomu kámošovi, kterej se na něj poptával, ale taky ho nechtěl...ještě jednou díky...


Neřeš, ten buben je v poho. Jenže já se dneska vrátil hodně pozdě, takže jsem taky neměl čas se zajet zeptat na ty šroubky. Zkusím zítra.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod majki » Str Júl 07, 2004 9:58 pm

Koudy píše:
majki píše:
Koudy píše:Počkej do středy, až bude každej v práci a večer dám vědět, OK?

Yup yup, mi ouplně vypadlo z kebule, že je dneska svátek :?: . Ten buben pošlu hned ve středu ráno, a omlouvám se za zpoždění...nabídnul jsem ho ještě jednomu kámošovi, kterej se na něj poptával, ale taky ho nechtěl...ještě jednou díky...


Neřeš, ten buben je v poho. Jenže já se dneska vrátil hodně pozdě, takže jsem taky neměl čas se zajet zeptat na ty šroubky. Zkusím zítra.


Jses hodnej :wink: . Dikes...fakt to shanim, protoze mi dva sroubky chybi a ty dve matice vzadu jsou uz taky v dost hrozivym stavu, nerad bych na sraz dojel bez kola
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Štv Júl 08, 2004 6:23 pm

Já jsem absolutně vyřízenej. Zase jsem to dneska nestih, jelikož jsem se teď dokulil domů, ale zítra tam sfrnknu v pracovní době a pošlu SMS. Čestný! :lol:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Koudy » Pia Júl 09, 2004 5:13 pm

Majki, ta jedna matice je fungl nová a ta druhá je použitá, ale žádnej šmejd. Ono totiž pořádně nejde sehnat nový kusy, protože se zřejmě nevyrábí. Možná někdo v druhovýrobě, ale o tom nevím. S těma šroubkama to je stejný, tak zauvažuj a dej vědět. Šmejdy to nebudou. :wink:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod majki » Pia Júl 09, 2004 6:40 pm

Koudy píše:Majki, ta jedna matice je fungl nová a ta druhá je použitá, ale žádnej šmejd. Ono totiž pořádně nejde sehnat nový kusy, protože se zřejmě nevyrábí. Možná někdo v druhovýrobě, ale o tom nevím. S těma šroubkama to je stejný, tak zauvažuj a dej vědět. Šmejdy to nebudou. :wink:

Jedine, o co mi u tech matic jde je to, aby ten zajistovaci plisek na te jedne strane byl v poradku a nebyl uz nejak ponicenej, protoze ten muj na tech mych maticich je skoro uz k nepouziti, uz je dost roztriskanej a tak. Ty sroubky do vvika ventilu, no, kdyz to budou originaly, tak jo, to beru i starsi. U neoriginalnich bych mel strach, ze pri tech teplotach se pak taky muzou zaskvarit...diky moc...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Júl 09, 2004 6:43 pm

TO KOUDY: Na srazu ti pak jeste ukazu, co by vsechno shanim. Nemam digitalni fotak, tak je to pro me takhle tezky popisovat, co kde jak ;). Tak si vezmi tuzku a papirek, nebo ja to vezmu a nejak to sepiseme a ty se mi tam pak poptas. Jo, a dej vedet, ze ti dosel ten buben. Diky...zatim cauwes.. 8)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Pia Júl 09, 2004 10:18 pm

Ty šroubky budou originál, to se neboj. Na ty matice mrkneš a uvidíš. Když to nebudeš chtít, tak si je nechám já, kdybych je někdy potřeboval. 8)
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť