Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 626 V6 2,5 US sedan

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda 626 V6 2,5 US sedan

Poslaťod trojanhorse » Uto Jún 29, 2004 1:23 pm

Neviete niekto náhodou, kde by som mohol zohnať ľavú smerovku do predného nárazníka na americkú verziu Mazdy 626, ročník 93? V Impexte pýtajú za ňu 1850.- Sk a to sa mi zdá dosť.
A takisto by som potreboval vedieť cenu klinového remeňa.
Ďakujem.
trojanhorse
 

Poslaťod majki » Str Jún 30, 2004 1:24 am

trojanhorse píše:Neviete niekto náhodou, kde by som mohol zohnať ľavú smerovku do predného nárazníka na americkú verziu Mazdy 626, ročník 93? V Impexte pýtajú za ňu 1850.- Sk a to sa mi zdá dosť.
A takisto by som potreboval vedieť cenu klinového remeňa.
Ďakujem.

Bohbužel tohle je normální cena u originálních dílů. Ještě tak mlžeš zkusit nějaké vrakoviště, kde bys to mohl senat okolo tisícovky, ale jinak těch 1850,- je vážně normální cena za novou směrovku...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 02, 2004 2:41 pm

Myslel som, ze US 626-ky maju svetlo spojene so smerovkou, podla fotiek, co mam, je to vcelku. Mas tam projektory alebo zrkadlove svetla?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Pia Júl 02, 2004 8:07 pm

Steve píše:Myslel som, ze US 626-ky maju svetlo spojene so smerovkou, podla fotiek, co mam, je to vcelku. Mas tam projektory alebo zrkadlove svetla?

Nevím, jak je to u mazdy GE, ale u GDček máme zlvášť hlavní světlomet a pak je blinkr společně s pozičním světlem (to oranžový co maj všechny americký káry). A jestli mám projekční nebo zrcadlový??? Prosím vysvětlit...vím jen, že nemám čirou optiku jako je třeba na Fabiích ;))
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 02, 2004 8:12 pm

Myslel som na GE - projektory alebo zrkadlovky. GD-cka mali vzdy zrkadlovky, t.j. okolo ziarovky mas zrkadlo, ktore rozptyli svetlo na cestu. Projektor - ziarovka je za sosovkou, cez ktoru prechadza svetlo na vozovku (napr. Audi, BMW, Xedos 6,9 atd.) - male, okruhle, ale svietia nadherne. :o)
No a pytal som sa preto, lebo US verzie mali spolu svetlo so smerovkou na rozdiel od EU verzii, ktore to maju zvlast a naviac nemaju stretavacie svetla zrkadlovky, ale projektory. Boli aj take, ktore mali projektory, ale to boli svetla dovezene z Japonska do USA, tam si to ludia menili. Ale som si isty, ze smerovka je spolu so svetlom ako jeden kus na US verzii. Mam na CD stovky fotiek US 626-iek GE a vsetky to maju ako celok.
PS: Pozri si moju galeriu, mala by tam byt fotka spredu..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Jupo » Uto Júl 13, 2004 6:43 am

Na tu smerovku sa pozriem. Ozvem sa zajtra.Ak chces nieco viac napis na
mailto:Jupo74@msn.com. Zatial cau.[/b]
Jupo
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 2:25 am
Bydlisko: USA

Poslaťod Bootleg » Uto Júl 13, 2004 9:55 am

Ahaa, podla foto konecne viem, ze nejde o smerovku, ale o pozicne svetlo v narazniku. Na eBay ich je kopec a dokonca bielych, teda by sadli k svetlam a smerovkam vpredu aj vzadu. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Uto Júl 13, 2004 6:39 pm

Steve píše:Ahaa, podla foto konecne viem, ze nejde o smerovku, ale o pozicne svetlo v narazniku. Na eBay ich je kopec a dokonca bielych, teda by sadli k svetlam a smerovkam vpredu aj vzadu. :o)


Prepáč, za nesprávny výraz ale v rýchlosti ma nenapadlo, že to je pozičné svetlo. Pozrel som na eBay a našiel som to. Cena je 29,95$. Ale mi, prosím, ešte povedz, akým spôsobom si to zakúpim. Zdá sa mi, že je to len pre USA a Kanadu.

A keď budeš mať čas a chuť, napíš mi aj cenu toho krytu na rezervu. Thanx. :roll:
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Uto Júl 13, 2004 7:41 pm

Musíš byť zaregistrovaný na eBay, pri každej položke je napísané, kam to posielajú, väčšinou worldwide, takže aj na Slovensko. Zajtra idem do garáže po kryt, ty si mal záujem o tie kožené sedadlá? Už si nepamätám, veľa ľudí mi píše o nahrádné diely. :-) Ak áno, ja mám koncom týždňa voľno, mohol by som to všetko priniesť/priviesť do BA.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Sob Júl 17, 2004 1:20 am

Steve píše:Musíš byť zaregistrovaný na eBay, pri každej položke je napísané, kam to posielajú, väčšinou worldwide, takže aj na Slovensko. Zajtra idem do garáže po kryt, ty si mal záujem o tie kožené sedadlá? Už si nepamätám, veľa ľudí mi píše o nahrádné diely. :-) Ak áno, ja mám koncom týždňa voľno, mohol by som to všetko priniesť/priviesť do BA.



Dík Steve. Ale eBay je vlastne dražba a stále netuším, že keď niečo vydražím (už sa stalo), ako sa to dostane ku mne a za akú cenu. Inak sa mi podarilo vydražiť chrómový podklad pod budíky v prístrojovke za 18,95 $. A sú tam celkom zaujímavé veci na mazdu 626 (modré budíky...).
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Sob Júl 17, 2004 8:55 am

Ked nieco vydrazis, tak za to by si mal dost skoro zaplatit, spolu s postovnym a dojde ti to normalne na domacu adresu.. Ja som tak vyhral zatial 10 aukcii. Rozmyslam, ze tak vezmem zberne potrubie na 626 z chromu. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Uto Júl 20, 2004 2:44 pm

Steve píše:Ked nieco vydrazis, tak za to by si mal dost skoro zaplatit, spolu s postovnym a dojde ti to normalne na domacu adresu.. Ja som tak vyhral zatial 10 aukcii. Rozmyslam, ze tak vezmem zberne potrubie na 626 z chromu. :-)


Možno som trochu tupý, ale ešte mi povedz, ako to mám kešnúť, keď mojou kartou sa to nedá. Nedá sa to tak, že by mi to prišlo a na mieste by som to zaplatil? Ako to vlastne platíš ty?
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Uto Júl 20, 2004 5:07 pm

Ja posielam cash poštou, niekedy použijem Western Union, ale väščinou je to cash. :-) Všetko je o dohode medzi tebou a predávajúcim.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť