Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Potahy na Mazda 626 GE 1.8 rv 93

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Potahy na Mazda 626 GE 1.8 rv 93

Poslaťod xRobert » Pon Apr 19, 2004 1:36 am

Mam problem sehnat potahy at uz hotove nebo firmu, ktere udela primo na miru potahy na Mazda 626 GE 1.8 rv 93. Nevite kde by se neco dalo splasit nebo pripradne firmu, ktera ma uvedeny model poathu ve sve nabidce strihu, popr. je ochotna specialne usit ? Diky za vase tipy.
xRobert
 

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 19, 2004 9:07 am

Ako daleko to mas do BA?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xRobert » Pon Apr 19, 2004 12:44 pm

... moc daleko ne - jsem z Brna. Proce? Mate tam neco?
xRobert
 

Poslaťod dabel » Pon Apr 19, 2004 7:48 pm

Tom je chory, tak odpovedam zanho: nechal si robit potahy na mieru. Rychlo hotove a pokial viem, tak aj za prijatelne peniaze. Viac urcite napise, ked vyzdravie!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod xRobert » Pon Apr 19, 2004 8:40 pm

takze dobra zprava, budu netrpelive cekat na odpoved.
xRobert
 

Poslaťod TomAnt » Uto Apr 20, 2004 10:53 am

Len v kratkosti,
napis mi presne typ a model a rok vyroby auta, ja, ak mi to vyjde, tak sa zbehnem v sobotu opytat ci maju na tvoje auto strih (na moje nemali, ale uz maju :o) ) Alebo sa da potom dohodnut ze prides, oni ti to pomeraju ako mne a potom si prides pre to, ale to su 2 cesty do BA... Zial momentalne kontakt na nich nemam, ze by sa to dalo telefonicky, pretoze som to objednaval na trhovisku (ale dore skusenosti, tak preco nie) ce jedneho pana co tam predava potahy a ma na nich kontakt. Ja v sobotu zbehnem za nim, pretoze este potrebujem zo svojich potahov kus latky na dorobenie opierok, tak tam aj tak pojdem aj fyzicky do tej firmy asi...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xRobert » Uto Apr 20, 2004 10:29 pm

Mazda 626 GE 1.8i rok vyroby 1993. Zkus to zjistit a dej vedet, diky moc.
xRobert
 

Poslaťod TomAnt » Sob Apr 24, 2004 1:31 pm

Tak som sa bol spytat, vysledok je nasledovny. Na 93 rocnik strih nemaju. Ak by si si to tu chcel dat spravit je postup nasledovny: Musel by si prist niekedy cez tyzden cez pracovnu dobu, podpisat s predajcom objednavku, on by ta nasledne hned poslal priamo do firmy, kde by ti auto cele pomerali aby ti so spravili uuplne presne na tvoje. Odhadovany cas celeho toho su asi 2 hodiny, ktore by si tu musel stravit (najprv ist objednat, potom sa presunut do dielne a cca hodina merania (tolko merali moje)) Ist priamo do dielne do tej firmy sa neda, vsetko sa da spravit len cez toho predajcu na centralnom trhovisku v BA. Takze asi takto to vyzera. No a samozrejme tvoja navsteva by bola ziaduca aj kvoli vyberu latok a specifikacii dizajnu atd :o) Alebo potom skus http://www.autopotahy.sk ale o tych nic neviem.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť