Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda Diagnostika

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda Diagnostika

Poslaťod MacoMazda6 » Str Feb 21, 2018 8:22 pm

Zdravim.prosim vas nevie mi niekto poradit ktoru bluetooth diagnostiku pouzit na Mazde 6 na sledovanie dpf regeneracije?vopred vdaka
MacoMazda6
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Feb 21, 2018 8:06 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Ned Feb 25, 2018 10:02 pm

Cokoliv co běhá na ELM...
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod MacoMazda6 » Pon Feb 26, 2018 2:51 pm

Ja mam ELM 327 ale nejde mi nacitat DPF data ziadne...na mobile mam dokonca zakupenu verziu Torque a nefunguje mi....
MacoMazda6
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Feb 21, 2018 8:06 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Uto Jún 12, 2018 9:25 am

Je potřeba Forscan (ten mimochodem nepracuje se všemi OBD), ten ukazuje DPF ale je placený. Nebo si stáhni Smart Control, kde v nastavení se zadá, že je to na mazdu a ukazuje to zanášení DPF a jeho vypalování.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť