Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Overenie historie pomocou VIN cisla

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Overenie historie pomocou VIN cisla

Poslaťod Hefaistos007 » Štv Nov 10, 2016 4:22 pm

Ahojte, chcel by som kupit mazdu 6 2,2 rok 2013 z Nemecka. Predtym by som si vsak rad overil jej historiu pomocou VIN cisla. Poradili by ste mi, ako na to? Mam ist do Mazda servisu alebo je na to nejaka stranka?

Dakujem
Hefaistos007
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Nov 10, 2016 4:16 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod kayman » Štv Nov 10, 2016 4:25 pm

Mazda to nemá ako Toyota pokiaľ viem. Malo by stačiť aj zavolať do servisu :).
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Hefaistos007 » Štv Nov 10, 2016 6:18 pm

Hefaistos007
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Nov 10, 2016 4:16 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hefaistos007 » Pia Nov 11, 2016 7:25 pm

Ak to niekomu pomoze tak som dopadol nasledovne - siel som do mazdy, povedal som im, ze si chcem doviezt jazdene auto a spytal som sa, ci by ho skontrolovali podla VIN cisla.
Povedali mi, ze boli robene pravidelne servisy a stav tachometra pri poslednom servise. Neplatil som nic,
Hefaistos007
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Nov 10, 2016 4:16 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť