Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kúpa Mazdy CX5 Skyactive 2,2 diesel FWD

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Kúpa Mazdy CX5 Skyactive 2,2 diesel FWD

Poslaťod Macer » Pon Okt 17, 2016 10:37 pm

Pozdravujem vas, som tu novy a rad by som sa poradil ohladne kupy novej Mazdy CX5 Skyactive 2,2 diesel FWD. Je to podla vas dobra kupa? Dobre vozidlo? Dakujem za vase prispevky.
Macer
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Okt 17, 2016 10:33 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Robert69 » Sob Okt 22, 2016 7:46 pm

Ahoj som tiez novoregistrovany a vlastnim mazdu CX5 2,2D,automat 129kw,175Ps r.v.2013 a dnes som pisal na toto forum problem s mojou Mazdou a obcasnou stratou vykonu na dialnici pri rychl.nad 130km/h.Dufam ze niekto mi poradi pred tym ako zajdem do servisu.Skus si to precitat.Tu su moje skusenosti zhruba po 3rokoch jazdenia a nabeh.cca55000km.Zacnem kladnymi vlastnostami.A pre Tvoju lepsiu orientaciu o aute Ti zasielam tabuľku , ktorú som zostavil . Stupnica hodnotenia: od 1 az po10/1=vyborne 10= najhorsie ale uz teraz viem ze k tejto cislici sa nedostaneme.Mimochodom pri kupe som sa rozhodoval medzi tymyto autami.Bmw x3 2,0d,MercedesGlk 220 D a Audi Q5 2,0D.AUto som zakupoval hlavne za účelom jazdenia na dlhšie cesty. Pokiaľ by si mal jazdiť väčšinou po meste , tak Ti doporučujem benzínovú motorizáciu. Samozrejme medzi časom bol tento model už aj faceliftovaný.

Porovnávaciu tabuľku som uložil na online uložisko. Táto tabulka môže dopomôct pri rozhodovaní aj ostatným užívateľom pri kúpe tohto modelu :o)
Napíš aký máš na to názor.
Robert69
Link : https://uloz.to/!9Flc7a06tmAT/porovnanie-mazda-docx
(ospravedlnujem sa za drobné gram.chyby)
Robert69
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Okt 22, 2016 9:15 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Pon Nov 07, 2016 9:37 pm

Problém - VAČKA. Pozor když budeš brzdit a motor bude na volnoběh, účinek nemusí být takový - podlaková pumba je ucpaná pilinami.

Nech si ji překontrolovat v servise, mají na to buletiny.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť