Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Homokynetickej kloub mazda 323f

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Homokynetickej kloub mazda 323f

Poslaťod VladaSavel » Sob Júl 02, 2016 7:31 pm

Zdarec mazdaři. Tak druhej prispevek a hned dotaz.
Včera při jízdě jsem zjistil že mám v prdeli homokyneták na pravým kole.
Samozdrejme montáž zvládnu bez problémů. ale jelikož ještě nemám velkej tp (a asi dlooouho mít nebudu) tak nezjistím zda má mazda abs nebo ne. bez toho nemuzu kloub objednat. dá se to nějak zjistit podle vin ? rád bych to projel a zjistil jestli abs má nebo ne ale ted uz je na projetí pozdě když už zase stojím na špalkách :D
pro případ kdyby to dokázal někdo nějak zjistit jedná se o mazdu 323f bj 1.6 72kw vin JMZBJ14M241524320. předem díky :)

EDIT: tak homokynetickej kloub to asi není. začal jsem tím co jsem se jako malej naučil. přehodil jsem kotouče z levý na pravou stranu a naopak. jel jsem to projed. po hučení od kola ani známky. a vyřešil se mi ještě dokoce i problém s vibracemi volantu při brždění :jupi takže snad jsem na chvilku vyřešil nějakej problém :)
Mazda 323 F BJ 1.6i i 77kw M/T
Toyota Rav4 2.0 VVT-i 98kw A/T
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 92kw A/T
Obrázok užívateľa
VladaSavel
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Jún 22, 2016 8:40 pm
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť