Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Svody na mazdu 323+ představení

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Svody na mazdu 323+ představení

Poslaťod VladaSavel » Štv Jún 23, 2016 9:39 pm

Ahoj. I když to nikoho nebude zajímat tak slušností je se v první řadě představit. Mé jméno je Vlaďa, je mi 23 a jsem vyučen jako autoklempíř, Od mala jsem vyrůstal pod autem takže oprava motorů pro mě není problém. Rok jsem dělal i na lakovně takže cokoliv se auta týká si udělám sám na koleni. Jsem ujetej do japonských aut. Doma mám Mitsubishi Carisma , Toyotu rav 4 a ted jsem si pro srandu pořídil mazdu 323f 1.6bj 77kw. Mám v plánu tomu přidat pár těch koníků. Přece jen je to 2003 r.v. takze za tu dpbu pár koniku uteklo z toho stáda. Chip nepřipadá v uvahu, takže se do toho chci vrhnout jiným zpusobem. Je mi jasný že z toho neudělám žádný porsche ale uz od mala jsem se zajímal o úpravy motoru.
Hádám že nejsem jedinej kdo tu už neco upravoval. Moje otázka se týká svodů. Koukal jsem na internet ruzne po stránkáchale na tento typ jsem nenašel sportovní svody. takže přímá otázka. Jaké svody použít ? Koukal jsem na svody z mx-6 ale bojím si že by nepasovali. Samozdrejmostí je výměna celhé výfukového systému + vzduch sání. Pokud je to stupidní dotaz, nebo vás dotazem obtěžuji předem se omlouvám a rádcům předem děkuji :)
Mazda 323 F BJ 1.6i i 77kw M/T
Toyota Rav4 2.0 VVT-i 98kw A/T
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 92kw A/T
Obrázok užívateľa
VladaSavel
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Jún 22, 2016 8:40 pm
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Krenštík » Sob Jún 25, 2016 9:59 pm

JIny motor, tunit takhle maly nema smysl :jo 8)
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod VladaSavel » Sob Jún 25, 2016 10:02 pm

no to mě taky napadlo ale problém by byl hádám při technické. tohle auto chci spíš jen jako přibližovadlo na krátký vzdálenosti. na dlouhý cesty mam Rafaelu a Carismu.
Ale zase chci aby i na tu krátkou vzdálenost se to přiblížilo výkonu těm autům co již mám :)
Mazda 323 F BJ 1.6i i 77kw M/T
Toyota Rav4 2.0 VVT-i 98kw A/T
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 92kw A/T
Obrázok užívateľa
VladaSavel
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Jún 22, 2016 8:40 pm
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť