Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Návod na xedos.

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Návod na xedos.

Poslaťod Kris » Štv Jún 02, 2005 11:57 pm

2000 tisic stranovy kompletny..no..moze byt aj 1000 ale nech tam je navod ako vsetko rozobrat a znovu poskladat...moze byt aj english, nemusi byt cesky alebo slovensky. hehehe :lol

PLLLLSSSSSS...uz som zufaly...potrebujem dat do poriadku auto...motora sa nebudem chytat, skor take rozne prrkotinky...

aj na CDcku moze byt ..pre mna za mna aj v hieroglyfoch v povodnom zneni...len nech uz konecne sa k tomu dostanem.. :buuu:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Štv Jún 02, 2005 11:59 pm

No mozno nieco zozeniem, skusim sa spytat.. Ale mrkni aj na eBay, vacsinou tam predavaju CD s workshopmi na skoro vsetky Mazdy..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Jún 03, 2005 12:19 am

Kris píše:2000 tisic stranovy kompletny..no..moze byt aj 1000 ale nech tam je navod ako vsetko rozobrat a znovu poskladat...moze byt aj english, nemusi byt cesky alebo slovensky. hehehe :lol

PLLLLSSSSSS...uz som zufaly...potrebujem dat do poriadku auto...motora sa nebudem chytat, skor take rozne prrkotinky...

aj na CDcku moze byt ..pre mna za mna aj v hieroglyfoch v povodnom zneni...len nech uz konecne sa k tomu dostanem.. :buuu:
.

A co to ty mas za Xedosa? Jaaaaj, 6ku? no dooobre moj... sak skus po nete pohladat.. ja som nasiel na RX8, 6ku, 3ku, MX5ku, 626ku GE, na Xeda zatial nic no ale kto hlada...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Str Jún 08, 2005 7:48 pm

Fakt mi s tym nikto nevie pomoct.??? Prezbruzdal som cely internet ale ani suciastkovy katalog ani worshopovy niekde neni.

Uz som z toho zufaly. :(
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Str Jún 08, 2005 7:58 pm

Kris píše:Fakt mi s tym nikto nevie pomoct.??? Prezbruzdal som cely internet ale ani suciastkovy katalog ani worshopovy niekde neni.

Uz som z toho zufaly. :(

fakt ani na eBay nic nieje? :(
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Str Jún 08, 2005 7:59 pm

majki píše:
Kris píše:Fakt mi s tym nikto nevie pomoct.??? Prezbruzdal som cely internet ale ani suciastkovy katalog ani worshopovy niekde neni.

Uz som z toho zufaly. :(

fakt ani na eBay nic nieje? :(


asi je ale zatial som neriesil plateny variant..iba DOWNLOADovy :lol
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Str Jún 08, 2005 8:18 pm

Kris píše:
majki píše:
Kris píše:Fakt mi s tym nikto nevie pomoct.??? Prezbruzdal som cely internet ale ani suciastkovy katalog ani worshopovy niekde neni.

Uz som z toho zufaly. :(

fakt ani na eBay nic nieje? :(


asi je ale zatial som neriesil plateny variant..iba DOWNLOADovy :lol

:neane
:ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť