Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kúpa Mazdy 6 2.3 Sport 2004

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Kúpa Mazdy 6 2.3 Sport 2004

Poslaťod Mammut » Štv Apr 21, 2016 7:29 pm

Dobrý deň,

už dlhšiu dobu sa rozhliadam ku kúpe svojho prvého auta, no nerád by som sa viazal banke, tak skôr hľadám niečo v nižšej cenovej kategórií (do 5000€) a keďže sme doma mali kedysi Mazdu 3 (r.v.1999, TDI) poobzeral som sa najskôr po značke Mazda, kde mi doslova spadla sánka pri tomto modely: https://mazda-6.autobazar.eu/23-sport-id8635537.html
:zerute:

Auto vyzerá úžasne, majiteľ po telefonickom kontakte garantuje počet najazdených kilometrov, tvrdí, že nič neklepe, nebúcha a auto je pripravené na jazdu.

Som lajk, v autách sa veľmi nevyznám a neviem kde by som sa dozvedel viac, tak sa obraciam na Vás. Zdravý rozum mi hovorí, že niečo nie je v poriadku. Jednoducho sa mi nezdá tá cena k takému autu. Na fóre soms a už dočítal, že Mazda 6 pred F/L zvyčajne koroduje, no predajca uviedol, že nemá žiadne známky korózie.

Rád by som si prečítal Váš názor o tomto aute a na čo si dávať pozor pri potenciálnej kúpe. Má niekto skúsenosti konkrétne s týmto modelom/motorom?

Vopred vďaka za Vaše reakcie!

Mammut
Mammut
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Apr 21, 2016 7:21 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Mammut » Štv Apr 28, 2016 7:41 am

Inzerát už viac neexistuje. Tému môžte zmazať / uzamknut.

Mammut

PS : Nekúpil som... A myslím, že som spravil dobre :)
Mammut
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Apr 21, 2016 7:21 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť