Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

ZISTENIE SERVISNEJ HISTIORIE MAZDA 6 WAGON - 2013

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

ZISTENIE SERVISNEJ HISTIORIE MAZDA 6 WAGON - 2013

Poslaťod sealton11 » Str Dec 02, 2015 6:15 pm

Ahoj,

Chcem kupovat mazdu 6 Wagon - skyactive G, r.v 04/2013, Attraction.
Snazim sa zistit ako bolo o auto starane a nikto mi to nevie povedat. Ani leasingovka, ktora odobrala auto po neplaticovi, ani bazar v do ktoreho CSOBcka auto supla. Ma nabehane 65000km zhruba. Ked som do nej sadol a nastartoval, tak zacali vsetky mozne service check oznamenia blikat (SCBS, Oli, iStop non stop blikal a nedal sa vypnut a neviem co este). Posledny zaznam o servise je z 9/2014 pri 20000km v n-motor s.r.o v NR bol napisany v garancej knizke. Servisna v aute nie je. Pocitam, ze ma elektronicku.

Ak dam VIN, pls, vedel by mi niekto pozriet co ahlaven ci sa sa na nej robil pravidelne servis?
Kludne to zaplatim.

Dikes.

Maťo
sealton11
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Dec 02, 2015 6:01 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Sob Dec 05, 2015 9:04 pm

Zavolej si do mazdy a tam ti řeknou co potřebuješ vědět.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť