Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 2.3 122KW 2004 - prasknuty vyfuk

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda 6 2.3 122KW 2004 - prasknuty vyfuk

Poslaťod ivipopi » Ned Okt 18, 2015 1:39 pm

Zdravim,
pred asi tyzdnom som zacal citit v kabine spaleny benzin pri stani v na mieste (napr na semaforoch), spotreba sa mi zvysila asi o 2L a vykon mi citelne klesol. Zvuk auta sa tiez zmenil smerom k "sportovejsiemu":D.Myslite, ze by sa mohlo jednat o prasknuty vyfuk??

Ak ano, viete mi poradit ohladom kupy vyfukov?
Na internete som nasiel 2 hlavne ponukane znacky Bosal a nejaku polske Polmostrow, ktoré su asi 6x lacnejsie ako Bosal. Niekto mi vravel, ze je dobre vymeniť cely vyfukovy system, ale kebyze kupujem Bosal, tak by ma to vyslo ako polovica celeho auta;), co sa mi moc nechce davat...
Mate niekto skusenosti s Polmostrowom? Alebo poznate nejake ine znacky / varianty??

Dakujem za odpoved
ivipopi
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Aug 01, 2014 9:16 am

Poslaťod lakilaki » Pon Okt 19, 2015 8:55 am

Sprav najprv uplnu kontrolu vyfuk systemu, mozno iba pruzny diel (pleteny z drotov) je deravy.
Menili mi iba 1x vyfuk na mojich mazdach, 7 rocny tovarensky to vzdal.
Dali tam vyrobok made in Polland a mam dojem, ze na mojej byvalej mazde je ten lacny polsky vyfuk uz 13-ty rok.
Znacku si uz napamaetam, ale istotne nie od Polmostrow, jeho cena bola 1/4 ceny mazda vyfuku.
Je to moja skusenost, mozno niekto iny ma inu skusenost s vyfukom made in polland.
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť