Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 626 GE USA verzia

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda 626 GE USA verzia

Poslaťod miro685ae » Uto Jún 23, 2015 5:47 pm

Zdravím,nedávno som kúpil od staršieho pána Mazdu 626 ge 2,0i, ktorú si on priviezol z Ameriky. Je to rok výroby 1997 automat. Mal som takú istú ale už šla do šrotu a ostalo mi z nej veľa ND. Táto má nabehané 136tis. a zdá sa mi oveľa živšia. Motor má označenie FS2 ale tá predtým mala FS. Vie niekto aký je rozdiel v týchto motoroch ?
miro685ae
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Jún 23, 2015 5:30 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod potkan » Uto Jún 23, 2015 9:57 pm

neviem o tom, ze by FS2 nejake oficialne oznacenie existovalo, jedine to moze byt nejaka skratka od FS 2-liter. FS aj v americkych GEckach je rovnaky jako byval v europskych, jedine ze by byvaly majitel nan nacpal kit z japonskej verzie, tie mali ine sanie a tusim aj hlavu a o kus viacej koni. ale skorej si myslim, ze v hentej je proste motor v poriadku s tlakmi a nepridrety a to, co si mal v tvojej starej, uz trpelo pomensim ubytkom ponikov. ono co si pamatam, tak tie FS na svoje nie prave ohromujuce vykonove cisla celkom dobre tahali.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod miro685ae » Str Jún 24, 2015 7:41 pm

potkan píše:neviem o tom, ze by FS2 nejake oficialne oznacenie existovalo, jedine to moze byt nejaka skratka od FS 2-liter. FS aj v americkych GEckach je rovnaky jako byval v europskych, jedine ze by byvaly majitel nan nacpal kit z japonskej verzie, tie mali ine sanie a tusim aj hlavu a o kus viacej koni. ale skorej si myslim, ze v hentej je proste motor v poriadku s tlakmi a nepridrety a to, co si mal v tvojej starej, uz trpelo pomensim ubytkom ponikov. ono co si pamatam, tak tie FS na svoje nie prave ohromujuce vykonove cisla celkom dobre tahali.
Ahoj, dnes som trochu goglil a tie motory FS2 montovali američania aj do Ford Probe a ma to vraj 136 ps. Toto je už moja tretia 626 ge 2,0i ale ten motor??? Vsak ani sviečky mi nepasuju a maly byť rovnake. Váha vzduchu,čidla atď.. všetko ine.Mazda 626 2,0i gf 100kw som pozeral foto na agregat a to iste ako na mojej
miro685ae
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Jún 23, 2015 5:30 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť