Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sháním Mazdu - poraďte prosím

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Sháním Mazdu - poraďte prosím

Poslaťod Tomek01 » Štv Apr 09, 2015 1:31 pm

Čau borci, předem se omlouvám pokud sem založil topic jinde než měl být ale jsem tu nový a potřebuju co nejvíc názorů.

Sháním nějakou pěknou mazdu 3 v sedanu v benzínu. Mám jednu vyhlídnutou, konkrétně tuto http://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda ... oFrom=list
a chci se zeptat na vaše rady a názory, jakožto vás zkušenějších členů s tím autem. Co říkáte konkrétně na tento kousek ? popřípadě na co si dát při koupi pozor atd... Výhody, nevýhody...

Předem děkuji
Tomek01
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Apr 09, 2015 1:24 pm

Poslaťod Tomek01 » Pon Apr 13, 2015 4:05 pm

Kluci díky za rady :o) super forum :ko
Tomek01
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Apr 09, 2015 1:24 pm

Poslaťod Sedvo » Pon Apr 13, 2015 7:54 pm

No první bych použil okýnko hledat a zjistit si veškeré info o tomto typu auta a pak následně se ptát na konkrétní věci. Všeobecné info jsou lehce kdekoli dostupné. Za další inzerát již není dostupný.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod mil » Pon Apr 13, 2015 8:07 pm

Sedvo :palec
Tomek01 :ko
mil
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Sep 05, 2011 7:58 am
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod paulikpaulik » Pon Apr 13, 2015 10:47 pm

ahoj,
o mazdach som neuvazoval kvoli tomu ze hrdzaveju a o dostupnosti ND a servisu. Ale kedze vidim zaujimavu ponuku na okoli na Mazdu 323, zaujalo ma to. Chcel by som poradit ci tie auta su na svoj vek dobre, alebo je nieco co sa urcite pokazi a ako spozorovat ci je auto uz "nacate" ? Co som preletel fora tak dost su staznosti na spotrebu popripade olej... ?
Zaujalo m to hlavne kvoli esp, v takej cenovej kategorii. Dakujem za nazory
http://auto.bazos.sk/inzerat/48581596/MAZDA-323.php
paulikpaulik
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Apr 13, 2015 10:28 pm

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron