Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

323F BA Lantis 94-98 Nahradne diely-kde ich hladat

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

323F BA Lantis 94-98 Nahradne diely-kde ich hladat

Poslaťod Jano_KE » Str Feb 25, 2015 11:35 am

Ahojte,

kupil som si 323F 1.5i r.1996. Mam z nej velku radost, ale budem potrebovat urobit zopar oprav. Chcel by som vas poprosit o radu, kde zhanat nahradne diely. Ja som v KE. Konkretne budem potrebovat vymenit:
- rozvody
- v lavom prednom svetle je zlomene tiahlo/drotik, co pritlaca ziarovku o reflektor. Zatial som pozrel bazos a autoviu, natrafil som vsak len na komplet nove svetlo za 35, co mi pripada dost vela na vec co som zatial uspesne opravil s kuskom papiera a lepiacou paskou.
- mozno ze sa pridaju brzdy a bateria, alebo nejaka cast elektrickeho obvodu. Tomu som vsak este nestihol odhalit zavadu, takze neviem ani konkretny diel. Aka silna bateria by tam mala byt? Pri starte musim mat vsetko ostatne vypnute a aj tak to posobi ze ma co robit, teraz tam mam daco do 50mAh.
Jano_KE
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Feb 25, 2015 11:12 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Woody33 » Str Feb 25, 2015 4:07 pm

mas uplne jedno aka baterka tam je ide hlavne o startovaci prud ja som tam dal vartu black 45ku ale na v6ku a startovalo no problem
Mazda 3 Sport 2.0 2004
Obrázok užívateľa
Woody33
Opytovateľ
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Ned Jan 03, 2010 8:58 pm

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron