Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

2014 Mazda 6 predavana v US vs. EU

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

2014 Mazda 6 predavana v US vs. EU

Poslaťod _mali_ » Ned Feb 08, 2015 6:54 pm

Zdravim,

zijem momentalne v USA a minuly rok som tu kupil 2014 Mazda 6 sedan 2.5l manual vo verzii Touring. Kedze sa stahujem spat na SK rozmyslam ci auto doviest, alebo predat tu.
Vedel by mi niekto povedat ci sa lisia Mazdy predavane v US a v EU? Myslite, ze budem mat problem s homologizaciou a ostatnymi papierovackami?

Dakujem za rady.
_mali_
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Feb 08, 2015 6:50 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod dabel » Uto Feb 10, 2015 4:45 pm

Kedze auto vlastnis, mal by byt schvalovaci proces jednoduchsi ako pri kupe a naslednom dovoze. Rozdielov pri US modeloch je relativne dost (napr. cervene blinkre), ale v takomto pripade by myslim mali byt tieto veci riesene roznymi vynimkami.

Kazdopadne vzhladom na problem s prepravou, dovozom, behanie pri prihlasovani atd. by som to asi v US predal a na SK kupil ine.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť