Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Benzín z Maďarska

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Benzín z Maďarska

Poslaťod 1kubo1 » Pon Jan 12, 2015 9:24 pm

Ahojte,

chcel by som vedieť Váš názor na tankovanie benzínu v Maďarsku. Síce ceny padajú pomaly každý týždeň ale stále je to pre mňa atraktívne. Na Shell v KE (to mám cca 15 km) tankujem FuelSave Natural 95 za 1,329 € ale keď skočím do mesta Sátoráljaújhély (cca 42 km) na ČS MOL natankujem Natural 95 za 1,10 € (približne, podľa kurzu) . To už je na nádrži poriadna úspora keď si so sebou stále vezmem aj 20l kanister :jupi

Ak by niekto chcel 100 oktánový benzín je tam približne za 1,30 € :hura

Ale zaujíma ma hlavne kvalita benzínu z MOLky. Viem že je to koncern ktorý vlastní aj Slovnaft ale predpokladám že v Maďarsku možno majú nejakú vlastnú rafinériu. Alebo žeby nie? :hmmhmm

Mám v Maďarsku bližšie aj ďalšie 2 pumpy (vzdialené cca 15 km) ale sú neznačkové a neviem či im mám veriť. Nechcem do svojej Mazdičky žiadny sajrajt.

Kľudne píšte svoje názory, veľmi ma to zaujíma.
Obrázok užívateľa
1kubo1
Opytovateľ
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 3:01 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lakilaki » Uto Jan 13, 2015 1:53 am

Kazdemu je zrejme, ze na SK-u je drahsi benzin, ako v okolitych statoch.
Nechapem preco este chodis na slovensky Shell :hmmhmm

Ja tankujem benzin, vaecsinou uz aj naftu , za hranicami SK uz peknych par rokov.
Ano v Madarsku ma MOL, rafinerku v Százhalombatta.

A netreba si namyslat, ze by na vychod Slovenska vozili benzin zo Slovnaft Blava, krizom cez Slovensko 470 km.
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod 1kubo1 » Uto Jan 13, 2015 2:22 am

Doteraz som tankoval len na SVK kvoli vyuzivaniu auta aj na pracovne ucely a tym padom by mi ine blocky ako slovenske zamestnavatel nepreplatil.
Obrázok užívateľa
1kubo1
Opytovateľ
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 3:01 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 1kubo1 » Sob Jan 31, 2015 10:39 pm

Inak ak by niekto potreboval nájsť konkrétnu značku benzínky v Maďarsku odporúčam túto stránku: benzin.apoi.hu :palec
Obrázok užívateľa
1kubo1
Opytovateľ
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 3:01 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť