Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda3 sport 2.0 2007 anglicka verzia

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda3 sport 2.0 2007 anglicka verzia

Poslaťod Mazda3 » Str Dec 17, 2014 6:44 pm

Zdravim,

Potreboval by som poradit. Kupil som od jednej starsej zeny mazdu parametre su mazda3 hatchback 2 liter benzin rok 2007 anglicka verzia ale myslim ze okrem lavej a pravej strany bude vsetko ostatne celosvetovo rovnake a nebudu nejake velke rozdiely. Chcel by som sa spytat na par info.
1, olej bol meneny v nejakom anglickom servise ale nie je ziadna nalepka pri motore ze aky olej tam davali. Viete mi poradit aky olej by som si mal kupit chcem len jeden liter oleja na doliatie ak bude treba.

2, neviem zistit aku velku ma nadrz. Nasiel som len chabe info a jeden pise ze nadrz je 45l a druhy 55l ...tak kolko je skutocne?

3, A ziarovky...predne ma xenony a zadne led svetla....chcem vediet ci mi odporucate kupit nahradnu sadu ziaroviek a ci je vymena lahka alebo musim do servisu? Este som xenony a led svetla nemal a ani neviem po akom dlhom casovom useku sa musia vymienat a ci to sa vobec da vymenit niekde na parkovisku do 20 minut lahko...no s tym pochybujem ..preto sa pytam ake mate skusenosti a rady.

Dakujem vopred.
Mazda3
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Dec 13, 2013 9:56 am

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron