Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 3 kupa. Odporucate?

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda 3 kupa. Odporucate?

Poslaťod Amaaadeus » Štv Okt 09, 2014 1:14 pm

Ahojte, planujem kupit auto. Doteraz som jazdil len na Felicii, ktora uz dosluhuje, preto som sa rozhodol, ze kupim druhe. Velmi sa mi paci Mazda 3, rocnik 2009 uz s novou maskou, rozpoctovo (6000€) mi to vsak vychadza na rocnik 2008. Auto si kupujeme s priatelkou, min. na najblizsich 5 rokov. Do roka spravim priblizne 20-30 tisic km, v tom su zapocitane vylety po Slovensku,dovolenka Chorvatsko, plus dochadzanie do prace niekolkokrat do tyzdna 50-60 km denne. Takisto planujeme v blizkej dobe potomka, takze vzadu by bola sedacka, v kufri kocik. Chcel by som vediet, ci mi v takomto pripade kupu Mazdy 3 odporucate. Ked mate prihliadat na to, ze ako mlada rodina by sme chceli aj nieco usetrit , tak by som chcel vediet, ci sa mi oplati vzhladom na servisne naklady. Velmi sa v autach nevyznam a par ludi mi rozprava aby som do japonca nesiel, pretoze ma velmi drahy servis. V pripade,ze mi toto auto odporucate, tak by som mal ist do 1.6 benzinu alebo vziat nejakeho skusenejsiecho mechanika a popozerat tu alebo v Nemecku/Rakusku viacero aut a najst nejaky diesel v dobrom stave?

Vdaka za kazdu radu.
Amaaadeus
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Okt 09, 2014 12:46 pm

Poslaťod Mazda3 » Uto Nov 18, 2014 11:18 pm

Ja by som uz do diesla nesiel, prilis komplikovane a do jazdenky by som veru doveru nedaval. Mal som dost dieslov na to aby som posudil. Momentalne mam avensis d4d a to je asi posledny diesel. Myn tyzden som konecne kupil mazdu3 2l benzin 2007. Take auto ak chytis s malo km tak by ti vydrzalo v pohode a miesta na sedacku a kocik je dost.
Mazda3
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Dec 13, 2013 9:56 am

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron