Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 verzia 2015

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda 6 verzia 2015

Poslaťod cert » Štv Júl 03, 2014 12:27 pm

Ahojte,

po dlhej dobe sa mi podarilo predat moju Mazdu 6 a chcel by som kupit novu. Podla informacii co mam, tak zaciatkom roka 2015 ma prist "facelift". Vie niekto viacej o tom co sa bude v ramci techniky menit a ci vobec? Bude to mat dopad na cenniky a stupne vybav? Napriklad stupne vybavy pri Mazde 6 budu podobne ako pri Mazde 3? Bude zmena v motorizaciach a prevodovkach? Inymi slovami bude dostupny 2,5i s manualom?

Snazim sa vyriesit otazku ci kupit auto teraz, alebo sa mi oplati cakat az na facelift.

Vdaka za kazdu informaciu.

Miso
cert
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia Okt 16, 2009 8:37 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod cert » Pon Nov 03, 2014 11:08 pm

AK by to niekoho zaujimalo, tak info co som mal boli pravdive uz sa zacina ukazovat. Velka zmena v interieri podla aktualnej Mazdy 3 http://www.auto.cz/facelift-mazdy-6-se-ukazuje-na-neoficialnich-fotografiich-83893
cert
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia Okt 16, 2009 8:37 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť