Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nova Mazda 6 2.2 diesel 129 kW kde ODPORUCATE servisovat?

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Nova Mazda 6 2.2 diesel 129 kW kde ODPORUCATE servisovat?

Poslaťod MartinKazimir » Sob Máj 03, 2014 7:15 pm

Dobry den.
Pred mesiacom som kupil novu M6. Kupovana bola v AMRutopalace v BA. Kedze som v zahranici a nejaky debil mi suchol na parkingu zadny blatnik, je na nom taka prelicina, potrebujem to dat opravit. A niesom si isty kde na slovensku su dobry na mazda servis.
Z mojich skusenosti odpadava Mazda Presov, kedze som Presovcan par krat som tam bol este so starou mazdou 6 2.0 mzr cd 2008 ale niesu dobry.
Momentalne budem byvat blizko Ziliny. Uvazoval Som aj o BA Panonska, ale citam od Vas, ze tiez nic moc. Chlapec co nam predaval novu Mazdu v BA bol ok. Ale ked som rozpraval so servisakom tak bol dost neprijemny, zrejme vychodniary niesu v BA vitany... Prosim Vas kam ju dat do nastriekat a servisovat. Kde je naj Mazda SERVIS NA SLOVENSKU? poradte
MartinKazimir
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Máj 03, 2014 5:25 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod miroslav 2 » Sob Máj 03, 2014 8:24 pm

Skús Mazda TN.
Mazda 2
Mazda 3 BK CE
Mazda 3 BL Takumi
Mazda 3 G-165 Revolution (na ceste))
miroslav 2
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Jan 20, 2008 3:11 pm
Bydlisko: TN
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod MartinKazimir » Sob Máj 03, 2014 8:43 pm

miroslav 2 píše:Skús Mazda TN.

Dakujem,a myslis, ze su tam OK? co sa tyka klampiariny a lakovacky? A co tak Zilina??? neviete ako to chodi v Zilinskej mazde?
MartinKazimir
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Máj 03, 2014 5:25 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Lubos1 » Ned Máj 04, 2014 9:07 pm

Podla mna ti takuto opravu zabezpeci dobre kazdy Mazda servis. Pri preberani to poriadne skontroluj.
Bezne servisne prehliadky riesim osobne v Breclavi. Z BA je to kusok a som s nimi spokojny uz roky.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod lakilaki » Pon Máj 05, 2014 7:10 pm

MartinKazimir píše:Dobry den.
....
Z mojich skusenosti odpadava Mazda Presov, kedze som Presovcan par krat som tam bol este so starou mazdou 6 2.0 mzr cd 2008 ale niesu dobry.
Momentalne budem byvat blizko Ziliny. Uvazoval Som aj o BA Panonska, ale citam od Vas, ze tiez nic moc. Chlapec co nam predaval novu Mazdu v BA bol ok. Ale ked som rozpraval so servisakom tak bol dost neprijemny, zrejme vychodniary niesu v BA vitany... Prosim Vas kam ju dat do nastriekat a servisovat. Kde je naj Mazda SERVIS NA SLOVENSKU? poradte

Musim Ti oponovat !
Ja som nadmieru spokojny s opravou karoserie nasej M2 po krupobiti vykonanej v mazda Presov. :palec
Lubos1 bude mat pravdu, ze karosarinu urobia skoro vsade dobre. :hmmhmm
(okrem Auto Palace BA :potichu)
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť