Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bluetooth handsfree do Mazdy 2

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Bluetooth handsfree do Mazdy 2

Poslaťod TomAnt » Uto Apr 22, 2014 7:45 pm

Odporucte prosim nieco do zaby. Spajat sa to bude s iPhone-om. Doraz na jednoduche a rychle ovladanie. A nech sa to nemusi montovat, proste donesiem, polozim/pripevnim nejako a fici... Dik.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lakilaki » Štv Apr 24, 2014 10:55 pm

Ked sme kupili M3 s BT , najviac nam z M2 chybal prave BT.
Postazoval som sa na predajni Mazda , hned sa ponukli, ze mi namontuju origo BT aj do M2
Bolo to za celkom prijatelnu cenu 70-80 € ???
Nevzal som. Dnes uz lutujem.

Dnes, som po 4 rokoch oskrel zadny naraznik na M2, lebo som pri cuvani ocakaval, ze senzory budu pipat, kedy dost.
Nepipali :bee
Zabudol som, ze nesedim v M3.

A budem lutovat este viac, ked zaplatim pokutu aj za telefonovanie v M2 bez BT :(

Odporucam preto origo BT do M2.
Clovek sadne,(presadne) do auta a nestara sa o nic, vsetko s telefonom sa deje automaticky, vsak z CX5 to poznas ....
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 25, 2014 2:00 pm

Uz neskoro, uz som kupil nejaky iTec za 20 Eur, dobija sa solarom (aj) takze ak je stale nalepeny na skle, tak netreba dobijat... Vsetko ostatne ako klasika, automatika... Akurat to nema displej, pochopitelne a zaba tiez nie. Ale dvihat telefon sa da, takisto ovladanie telefonu hlasom, takze vlastne pohoda. Uvidime realnu prevadzku.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Apr 28, 2014 11:24 am

Odkaz prosim :) :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 28, 2014 2:59 pm

Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron