Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

SNIMAČE TLAKU MAZDA 3 1.5 skyactiv

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

SNIMAČE TLAKU MAZDA 3 1.5 skyactiv

Poslaťod PAVOLL » Štv Mar 06, 2014 11:56 am

Ahoj.Chcem si kupiť sadu diskov na letnu sezonu.Original disky mi ponukli v predajni za 130 eur,čo sa mi zda veľa,nakoľko disky si dokažem kupiľt za 70 eur.Nakoľko je auto vybavene snimačmí tlaku tak neviem či potrebujem k novej sade aj sadu snimačov .Nakoľko som sa nedočital nikde kde su snimače umiestnene.Neviem či po výmene diskov mi nebude signalizovať nespravný tlak.Ďakujem za vaše rady.S pozdravom Pavol.
PAVOLL
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Mar 06, 2014 11:28 am
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod alex9791 » Str Mar 19, 2014 9:31 pm

su vo ventiloch tie snimace a ked si kupis elektrony a nebudes mat tam tie snimacetak ti bude svietit kontrolka tlaku v pneumatikách bud si kupis nove ale su dost stare alebo budes chodit ako ja na zimnych s kontrolkou ze ti bude svietit ,ked ich znovu prehodis kde mas tie snimace tak to prestane svietit,ztoho by som si velku hlavu nerobil
alex9791
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Okt 15, 2013 5:41 pm

Poslaťod Sedvo » Pia Mar 21, 2014 2:18 pm

Jestli se nepletu, tak mazda začala používat od CX-5 snímače otáčení kol. Takže snímače není potřeba kupovat. Ale pokud se pletu, tak mne opravte.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod PAVOLL » Str Máj 21, 2014 4:24 pm

Ano Mate pravdu.U novej mazdy 3 je snimanie tlaku v pneumatikach robene cez ABS,povedal mi to predajca aj servisny technik . S pozdravom PAVOLL
PAVOLL
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Mar 06, 2014 11:28 am
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť