Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kupa Mazda 3 (2003 ->) 1,6 benzín

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Kupa Mazda 3 (2003 ->) 1,6 benzín

Poslaťod zaso » Štv Feb 27, 2014 5:39 pm

Zdravím chalani,
obzerám sa po aute na motanie sa po Bratislave a občasnom chodení 150km domov. Vybral som si trojkovú Mazdu z prvých rokov výroby do 3500€. Prosím Vás, koľko bude stáť taký bežný prvý servis (rozvody, filtre, olej)? Konkrétne sa mi páči táto:

http://mazda-3.autobazar.eu/16i-comfort-id4843762.html

Ak by som sa rozhodol ju ísť pozrieť, vedel by mi niekto sekundovať ako radca?

Ďakujem :palec
zaso
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Feb 27, 2014 5:31 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KLOKAN » Štv Feb 27, 2014 6:30 pm

chces to menit sam alebo v servise ? to mas tak ze co vies spravit okolo auta sam ako keby si zaplatil sebe a ak servis tak je to aspon dvojnasobok ceny dielov ktore si mozes pozret na nete napr autokelly a tak podobne
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod zaso » Štv Feb 27, 2014 7:29 pm

Rozvody sú reťaz, takže tie sa nemenia(?) a bude len kontrola, olej a filtre nebude problém, ale takú komplet prehliadku dám spraviť, mechanika mám dobrého. Kedže to je až v Senici a ja som z LV, chcel by som niekoho z okolia, čo by auto so mnou pozreli. Keď ho vezmem do Mazda servisu, vedia mi overiť najazdené km(elektronická servisná knižka)? Ďakujem
zaso
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Feb 27, 2014 5:31 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť