Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Spolahlivy clovek/servis v okoli BA/MA

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Spolahlivy clovek/servis v okoli BA/MA

Poslaťod mirec1xxx » Štv Feb 20, 2014 1:32 pm

Ahojte,

urcite mate bohate skusenosti z minulosti, tak ak by bol niekto ochotny sa podelit
o svoje know-how, neurazim sa ;-)

Prestal som jazdit firemne auto, tak potrebujem niekde servisovat Mazdu...

Je to M6 GG SportWagon, 105kW diesel s DPF.

Vopred dakujem za uzitocne a vecne tipy ;-)

PS: Pripadne v ramci zachovania anonymity, poslite mi to kludne spravou...

PS2: Aktualne potrebujem vymenit olej, a vraj okrem samotnej vymeny(ktoru v pohode zmaknem aj sam),
je potrebny aj zasah do RJ.
Mazda 6 GG Sport Wagon 2.0 MZR-CD 105kW, Active Plus, Phantom Blue Mica Obrázok 5,6l/100km
Mazda 3 BM Hatchback 1.5 G100 74kW, Emotion, Soul Red Obrázok 6,2l/100km
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod VladoZRZ » Uto Feb 25, 2014 7:16 pm

No ja by som riesil asi iba autorizovany servis. Neviem, ci sa da doverovat niekomu, kto robi auta v garazi u seba na kolene pokial to nie je dobry znamy alebo rodinny prislusnik, ktory svojho blizkeho urcite neokasle. Na Autopalace som zatial nepocul a ani necital vela dobreho. Preto som aj kupu svojho noveho auta riesil na Vajnorskej. K servisu tam sa ti ale vyjadrit neviem, avsak udajne su dobri. Aspon take info mam ja. Na vlastnej kozi sa presvedcim az po nejakej dobe, ked budem nuteny taktiez absolvovat servisnu prehliadku + vymenu naplni atd.
VladoZRZ
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Feb 17, 2014 2:20 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť