Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kúpa - Mazda 6 / vaše postrehy a nápady.

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Kúpa - Mazda 6 / vaše postrehy a nápady.

Poslaťod mirec1xxx » Str Dec 18, 2013 10:58 am

Ahojte mazďáci,

od čias mojej 323ky BAčky je to už celkom dlhý čas čo som bol "mimo", pretože som využíval firemné autá,
ale aktuálne potrebujem vyriešiť vozítko, pretože riešiť firemné sa mi už príliš neoplatí...

Všimol som si že veľa Vás je tu stále aktívnych a činných(TomAnt,Kris,George,...) čo ma nesmierne teší ;-)

Vo výhlade mám Mazdu 6, r.v. 2004-2006, výkonovo som sa ešte nerozhodol, pričom by ma zaujímali nejaké informácie typu:
-kedy sa mení rozvodový remeň + kladky (90tis.km?)
-čo sa zvykne najviac ničiť a odchádzať (nech viem pri obhliadke na čo sa zamerať)
-koroduje svojvolne niekde karoséria? (lemy blatnikov a pod.)
-aka je kvalita motorov z pohladu vyhotovenia a presnosti dielov? (ci mam riesit zranie oleja, aj ked to je samozrejme
relativne a zavisle aj od toho v akom stave su piestne kruzky)
-vieme niekde preverit ako bola Mazda servisovana na zaklade VIN? (vozidlo bude z AUT/GER)

Dakujem vsetkym vopred za rady, a tesim sa ze budem opat "IN"

Mirec
Mazda 6 GG Sport Wagon 2.0 MZR-CD 105kW, Active Plus, Phantom Blue Mica Obrázok 5,6l/100km
Mazda 3 BM Hatchback 1.5 G100 74kW, Emotion, Soul Red Obrázok 6,2l/100km
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť