Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nakup ND na vozy Mazda - internet, CR?

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Nakup ND na vozy Mazda - internet, CR?

Poslaťod Myso » Pia Nov 15, 2013 10:51 am

Ahoj, kde doporucujete nakupovat nahradne diely na Mazdy? Konkretne Mazda 2 DE. Po piatich rokoch by som si ju uz mohol konecne zacat servisovat aj sam, ale co tak pozeram (autokelly a pod.) tak lacnejsie je nakupovat v autorizovanom Mazda servise :tma Alebo zle pozeram?

Vopred dakujem za rady.
Mazda2 1.3TE 86k aka Zoom - Zoom Obrázok - predane
Lada 2105 1.7 VFTrez aka Fun - Fun - zosrotovane
Obrázok užívateľa
Myso
Prispievateľ
 
Príspevky: 308
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 3:09 pm
Bydlisko: Praha - Bratislava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod VladoZRZ » Uto Mar 11, 2014 6:58 pm

Ja nakupujem v autorizovanom servise na Vajnorskej. Myslim, ze ceny su ako vravis porovnatelne. Navyse original, je original. Raz som doplatil za kupu neoriginal dielu. Kupoval som plynove vzpery piatych zadnych dveri na moju ex mazdu 6. (teraz mam tu najnovsiu 6ku :P ). Ten tlak v tej neoriginalnej bol akoby mensi/nizsi ako v origo diele. Proste sa mi kufor otvaral tazsie, ako s originalnou suciastkou. Mozno som len natrafil na blby kus, ale... Chvalabohu to nebola taka strasna chyba, ako by mohla byt pri vymene ineho, dolezitejsieho dielu, ale len na takejto "prkotine". Ale ja som uz raz taky. Vyuzivam len autorizovany servis a len originalne nahradne diely. Btw, lahsie ju tak aj predas, ked mas stempel od autorizaka aj origo nahradne diely ;)
VladoZRZ
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Feb 17, 2014 2:20 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť