Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

potrebujem poradit z mojou MX3jkou

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

potrebujem poradit z mojou MX3jkou

Poslaťod harvi » Štv Nov 14, 2013 8:11 am

zdravim nadsenci, rad by som sa opytal ci je tu niekto kto by mi vedel pomoct so zaobstaravanim a renovovanim interieru (potahy,palubna doska, budiky a pod..) mojej mx3 v blizkosti bratislavy. som zacinajuci sofer no mazdicka mi ucarovala a jej zivost a dravost na cestach ktorou ma zahrna kazdym dalsim odjazdenym kilometrom jej chcem odplatitvo forme zlepsovania a skraslovania pocas jej posobenia v mojich rukach. predsa len je to auto ktore casto nevidiet na cestach no ked ma ludia uvidia chcem aby banovali ze taku selmu nemaju. a to je dovod preco ziadam o pomoc kedze kontaktov ako zacinajuci sofer vela nemam a verim ze je tu vela zbehlich soferov ktory mi budu vediet odporucit inych schopnych mechanikov ktory maju adekvatnu prax a schopnosti vyriesit moje zatial drobne podmienky.
Mazda MX3 --> DOHC 1.6, 16v
harvi
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Nov 09, 2013 11:09 am
Bydlisko: Suchohrad
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod azet » Pon Nov 25, 2013 2:07 pm

cau, no zacal by som asi z ineho konca a kozmeticke srandicky si nechal na neskor. kolko ma mala nalietane a co vsetko jej bolo zatial dopriate?
MX-6, KL-DE 2.5 DOHC V6, r.v. 1995
Obrázok užívateľa
azet
VIP 2009
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 28, 2007 5:51 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod harvi » Uto Apr 22, 2014 8:02 am

Zdravim, sorry ze odpisujem dost neskoro no vela zhanam a na forum som medzicasom prestal chodit. Ako si napisal tak som sa na interier vykaslal a zacal som investovat do motorickych casti. Kedze mi oznamil servisak ze mam asi prasknute tesnenie pod hlavou motora tak bolo vymene ako aj tesnenie pod vekom motora s filtrami aj prednymi capmi. Teraz idem menit zadne tycky stabilizatora so zadnymi tlmicmi (kayaba). Jedine co mi robi starost je biely husty dym z vyfuku po nastartovani,kym sa motor nezohreje a potom nasledne pri vyssich otackach dymi zase no uz nie tak velmi. A aby toho nebolo malo tak pri cca 2400 otackach na kazdom prevode mi zacne auto akoby sypiet. Ale len na 2400 otackach ak idem menej ci viac nic sa nedeje. Sa bojim aby nebola odpisana prevodovka. Za pripadnu pomoc dakujem.
Mazda MX3 --> DOHC 1.6, 16v
harvi
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Nov 09, 2013 11:09 am
Bydlisko: Suchohrad
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod 7matus7 » Uto Aug 05, 2014 6:57 pm

skus navštiviť 323f.sk je to klub starších mázd, možno ti pomožu
323f BA 1,8
7matus7
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 11:28 pm
Bydlisko: Nitra
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť