Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

EBC Brzdy na CX7 2.3 DISI Turbo

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

EBC Brzdy na CX7 2.3 DISI Turbo

Poslaťod bombtrack » Pon Okt 28, 2013 11:25 pm

Zdravim mazdaci,
nema niekto skusenosti s EBC oblozenim na mazde CX7? potrebujem vymenit predne oblozenie, kedze stare skapina a zaujalo ma toto oblozenie vo verzii greenstuff alebo yellowstuff. Auto pouzivam na pracovno rodinne vozenie, ziadne velke nahanacky po meste, iba sem tam:-) Ide mi teda predovsetkym o bezpecnost rodiny (keby nieco, raz uz bola situacia zo 120 na 0) a myslim, ze by to vyzeralo aj celkom pekne mat take farebne oblozenie?:-)
Alebo odporucte nejake fajn oblozenie, co mi nebude hadzat volantom:-) za rozumnu cenu.
DAkujem za vsetky rady
Mazda CX-7, 2.3 DiSi Turbo, Revolution High, 191 Kw
bombtrack
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Aug 04, 2012 11:50 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod CSD » Pia Nov 08, 2013 6:53 pm

neviem ako su na tom greenstuf, ale ja som jazdil yelowstuf uz na viacerych autach a nepoznam nikoho co by sa na ne stazoval... funguju v sirokom pasme... nemaju ziaden problem na okruhu ani pri normalnom jazdeni, ziadne pazvuky ani nadmerny bordel... podla mna optimalna multifunkcna volba...
...ked chces viac info, tak chalani z NIPPONCARS by Ti vedeli urcite lepsie poradit... mam pocit, ze maju nejaky blog alebo forum a o EBC vedia toho dost
CSD
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Nov 20, 2007 1:19 pm

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť