Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

zhanam kluboveho predajcu Mazdy

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

zhanam kluboveho predajcu Mazdy

Poslaťod Filaga » Str Aug 14, 2013 9:21 pm

Ahojte,

Na zaciatok sa chcem podakovat vsetkym pouzivatelom, vedenie a celemu klubu za rady a informacie.

Uz dlhsie citam forum....s rodinou sme sa na zaklade tohto klubu rozhodli pre kupu NOVEJ CX-5 2.0 AWD Revolution.

Ak sa na fore nachadza nejaky predajca, alebo clovek co sa zaobera predajom a chce predat, teda vie poskytnut aj nejaku zlavu, tak nech mi prosim napise SS alebo do vlakna a dohodneme si podrobnosti, nech konecne mozem prispiet aj ja na forum so svojim autom.
Behat po predajniach a kecat s predajcami bohuzial mi casovo nevychadza a radsej prispejem internemu clenovi klubu/fora.

Dakujem a prajem pekny den, ak som netrafil spravnu sekciu, tak sa ospravedlnujem.
co ta nezabije to ta posilni....hlavu hore
Filaga
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Aug 14, 2013 5:09 pm
Bydlisko: Bratislava, ale aj cele Slovensko
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dej-f » Pon Aug 19, 2013 10:16 am

Dobrý děň, písal som Vám SZ. Ak už ste dohovorený, prosím o odpoveď´.
Prajem príjemný děň.

Filaga píše:Ahojte,

Na zaciatok sa chcem podakovat vsetkym pouzivatelom, vedenie a celemu klubu za rady a informacie.

Uz dlhsie citam forum....s rodinou sme sa na zaklade tohto klubu rozhodli pre kupu NOVEJ CX-5 2.0 AWD Revolution.

Ak sa na fore nachadza nejaky predajca, alebo clovek co sa zaobera predajom a chce predat, teda vie poskytnut aj nejaku zlavu, tak nech mi prosim napise SS alebo do vlakna a dohodneme si podrobnosti, nech konecne mozem prispiet aj ja na forum so svojim autom.
Behat po predajniach a kecat s predajcami bohuzial mi casovo nevychadza a radsej prispejem internemu clenovi klubu/fora.

Dakujem a prajem pekny den, ak som netrafil spravnu sekciu, tak sa ospravedlnujem.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Filaga » Pon Aug 19, 2013 9:12 pm

Dobry den, cez vikend som Vam poslal spravu ma uvedeny e-mail :-)

Dakujem
co ta nezabije to ta posilni....hlavu hore
Filaga
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Aug 14, 2013 5:09 pm
Bydlisko: Bratislava, ale aj cele Slovensko
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod martintatino » Uto Nov 26, 2013 1:26 am

Zdravim,

tak ako predosly prispievatel, aj my uz chvilku sledujeme Mazdy a toto forum. Zvazujeme novu Mazdu 3 sedan, avsak pristup miestneho predajcu (AutoPalace Petrzalka), ceny a financovanie cez HomeCredit nas dost neprijemne zaskocili.

Videli sme par reakcii na predosly prispevok a tak pokial by sa tu nachadzal nejaky predajca, boli by sme mu velmi vdacni za ponuku na:

MAZDA 3 SEDAN 2014 ATTRACTION G120 (MT) + metaliza.

V pripade dobrej ponuky nemame problem prijst prakticky hocikam. Taktiez nas zaujimaju moznosti financovania, hladame nieco na 1 max 2 roky. Na polovice, tretiny, pripadne na patiny po pol roku co maju v skodovke bez navysenia by bolo super.

Vopred dakujeme
martintatino
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Nov 26, 2013 12:27 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť