Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda CX-5 - chromove listy okolo okien

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda CX-5 - chromove listy okolo okien

Poslaťod radoslavko » Pia Apr 05, 2013 6:59 am

Caute,
dnes som pozeral mazdu cx-5 a vyzera uzasne, len ma trochu zarazilo, ze nema vo vybave chromove listy okolo okien. Myslite si, ze sa da ocakavat, ze to mazda postupom casu zacne dodavat?
dakujem
rado
radoslavko
Čitateľ
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pia Apr 05, 2013 6:57 am

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 05, 2013 9:26 am

Ak nie Mazda, tak nejaky tretovyrobca urcite. Osobne sa mi to tam ale nehodi, chromove listy su ok tak na nejaku vladnu limuzinu. Na Xedose mi to nevadilo, tu by mi to asi vadilo...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod kayman » Pia Apr 05, 2013 9:57 am

na ebayi je toho dosť

http://www.ebay.co.uk/itm/Mazda-CX-5-20 ... 257803fdd5
http://www.ebay.co.uk/itm/Mazda-CX-5-20 ... 484aae1171

prípadne aj inde, sa to volá myslím "chrome door pillar"



inak trošku mimo ale prečo to chceš? mne sa to zdá strašne nevkusné, v podstate všetko takéto pochrómované na autách. :koule
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod radoslavko » Pia Apr 05, 2013 10:32 am

caute,diki za odpoved.
teraz ked tak nad tym rozmyslam, pozeral som trosku auta okolo, tak to tam az tak velmi nechyba a kedze som pozeral bielu farbu, tak tam to uz vobec netreba.

ale aj tak diki za info.
radoslavko
Čitateľ
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pia Apr 05, 2013 6:57 am

Poslaťod marclucpicard » Štv Apr 11, 2013 8:13 pm

kayman: tie door pillars ktoré si uviedol sú len vertikálne lišty, horizontálne som zatiaľ na e-bay nenašiel a na M6-ku by sa aj celkom hodili ale aj tak je to vždy len fólia s určitou dobou životnosti :hmmhmm
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť