Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

motor na volnobeh zdochne

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

motor na volnobeh zdochne

Poslaťod stevo1987 » Štv Feb 21, 2013 7:01 pm

nazdar potreboval by som poradit kupil som mazdu 6 2.0 100kw 2004 mam ju 4 mesiac a uz sa mi to zacalo kazit najprv mi zacalo podfukovat pod vstrekami tak dal som vymenit podlozky a kamos mechanik nemohol zohnat semeringy ci nieco take tak musel obiednat original s mazdy cele veko ventilou tak ma vysla oprava ja s robotou 500e...a teras som na nej siel do rakuska a asi po 400km po oprave mi zacali svietit dve kontrolky naras jedna chyba maotora a duha smyk auta auto slo vpohode nic sa nedialo tak som ivytiahol baterku a resetoval to hned to zmyzlo a teras najnovsie mi roby to ze na volnobeh ked vyhodim rychlost tak mi zdochne alebo ked nastartujem tak hnet zdochne co to moze byt???dakujem za rady
stevo1987
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Feb 01, 2013 11:59 am

Poslaťod SedyMrak » Pon Mar 04, 2013 8:47 am

A pri beznej jazde, ked Ti svietia tie dve kontrolky tak je v pohode tah motora?
Mne robilo nieco podobne ked som mal zly kontakt na baterke.
Svietilo TCS OFF aj ze je TCS aktivne, skapinalo na volnobeh a pri normalnom pridavani bol tah o nicom, sem tam sekal..

No a cuduj sa svete bol to zly kontakt na baterii, zrejme nesiel dostatok prudu do okruhu a na sviecky atd.
Ale nemusi to byt to iste, iba taky postreh a este ja mam aj ine auto - Premacy 1,8 84kW
Premacy 1.8i 84kW r.v. 1999
Obrázok užívateľa
SedyMrak
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Jan 26, 2012 4:56 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod SedyMrak » Pon Mar 04, 2013 8:49 am

a tak to nebude ono, az teraz som si vsimol,ze mas naftak... :potichu
Premacy 1.8i 84kW r.v. 1999
Obrázok užívateľa
SedyMrak
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Jan 26, 2012 4:56 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť