Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

CX-7 2.3 DISI TURBO na plyn

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

CX-7 2.3 DISI TURBO na plyn

Poslaťod lemolemo » Str Nov 21, 2012 8:05 pm

Chcel by som si kupit CX-7 2.3 DISI TURBO a chcel by som urobit prestavbu na plyn. Mate s tym niekto skusenosti??
Mohli by ste mi poradit ako to je to vlastne? Pocul som, ze sa to preraba nejakym pomerom. do urcitych otacok ide plyn a potom sa zmiesava s benzinom? Ake mate skusenosti, ci uz dobre alebo zle? Aka je spotreba?
Som uplne neznali a tak by som ocenil radu od niekoho , kto ma skusenosti .

dakujem
lemolemo
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Nov 21, 2012 7:19 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Nov 21, 2012 11:01 pm

Plyn tam nedávej, to tomu autu neudělá dobře :ko .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Pia Nov 30, 2012 3:35 pm

lemolemo píše:Chcel by som si kupit CX-7 2.3 DISI TURBO a chcel by som urobit prestavbu na plyn. Mate s tym niekto skusenosti??
Mohli by ste mi poradit ako to je to vlastne? Pocul som, ze sa to preraba nejakym pomerom. do urcitych otacok ide plyn a potom sa zmiesava s benzinom? Ake mate skusenosti, ci uz dobre alebo zle? Aka je spotreba?
Som uplne neznali a tak by som ocenil radu od niekoho , kto ma skusenosti .

dakujem


Tady máš o tom konkrétní fórum, snad Ti to pomůže:

http://www.cx7.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11

Já si raději počkám, až budu mít dost penízek na naftu :jo
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod dabel » Pia Nov 30, 2012 4:31 pm

Ja neviem... priamovsetrekovy turbomotor a plyn... LPG ma velke problemy s nastavenim aj pre "obycajne" konstrukcne omnoho jednoduchsie motory.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Sedvo » Pia Nov 30, 2012 5:05 pm

Kouďáku, ty ještě žiješ? Jinak osobně bych to na LPG, také nepřestavoval. Jedinou alternativou bych viděl v E85.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Koudy » Pia Nov 30, 2012 7:25 pm

Sedvo píše:Kouďáku, ty ještě žiješ? Jinak osobně bych to na LPG, také nepřestavoval. Jedinou alternativou bych viděl v E85.


Nazdár. :o) Jasně že žiju. Sleduju to tu jako šedá eminence z povzdálí. :o)
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod dabel » Pia Nov 30, 2012 9:28 pm

Sakris - Koudak! A ja som si to vobec nevsimol! Takze Subarko vravis? To si Zuzkin kolega - potesi sa! :palec
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Koudy » Pia Nov 30, 2012 10:34 pm

dabel píše:Sakris - Koudak! A ja som si to vobec nevsimol! Takze Subarko vravis? To si Zuzkin kolega - potesi sa! :palec


No vidíš to. :o) Nevím teda jak moc jsem kolega, protože to, co zrovna řídím, skoro autem nazvat nejde. :o) Čekáme s přítelkyní, až se objeví nějaké hezké EVO X a přivezeme si ho domů. Já na svůj kočár musím ještě chvíli počkat. :hmmhmm
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron