Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

manuály k motoru 2,3i

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

manuály k motoru 2,3i

Poslaťod Boris SK » Ned Feb 19, 2012 12:00 pm

čaute, nie som síce origoš mazďák, ale kedysi sme boli pod jednou strechou zvanou Ford motor company.... plánujem jednu káru od Fordu s 2,3 benzínom, ktorý je od mazdy. Máte niekto skúsenosti načo si dávať pozor ?
Mám staré scorpio kde mám 2,3 benzín, fordový mám to na LPG mám za sebou na LPG cez 80 000km, motor ide bez problémov... ale neviem čo japonec na plyn.

díky za každú radu
Boris SK
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Feb 19, 2012 11:57 am
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Boris SK » Ned Feb 19, 2012 7:16 pm

Alebo ak viete o vyrobnych vadach tiez mi dajte vediet dakujem
Boris SK
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Feb 19, 2012 11:57 am
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod mor_PH_eus » Str Okt 23, 2013 3:14 pm

Jediné čo ma tak rýchlo napadá je malá olejová vaňa motorov 2002-2005 tuším 3,2L tak si tam treba kukať na hladinu oleja častejšie :!!:
Mazda 6 2,3i Sport 2002...
Obrázok užívateľa
mor_PH_eus
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sob Jún 29, 2013 12:59 pm
Bydlisko: LC, momentálne TT...
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť