Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Prerobenie Benzinu na LPG Mazda 6

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Re: Prerobenie Benzinu na LPG Mazda 6

Poslaťod petrec » Str Feb 13, 2013 2:25 pm

Ja mam M6 (108KW) a prestavbu na LPG retrofit system Teleflex + JLM ochrana sediel ventilov pre Mazda 6
Robili mi to http://www.brc.sk/ rano som pristavil auto a poobede som ho mal hotove. Suhlasim so vsetkym co pisal "iviak". Rada: daj si to kludne namontovat do naraznika - vobec to nevidno, je to otocene smerom dolu na narazniku. (ak si das otvor montovat k otvoru nadrzi, tak tam mam taky pocit, ze musis dat nasadku, ktoru po natankovni odsrobujes a potom ti v aute smrdi)
Mazda 6, r.v.: 6/2007, 1989cm3, 108kW (147PS), P, M6, Benzín
petrec
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Okt 05, 2011 1:59 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod tomii » Pon Aug 11, 2014 11:25 am

čauko thomas ...ja mám prerobenú mazdu 3 rok vyroby 2014 takze uplne novucicka nova .. tiez som sa pre to rozhodol kvôli uspore, auta mame doma dve ja aj zena. neveril som ze to ide pretoze v servisoch mi od toho davali ruky prec. lpg som si dal robit u pana holcika v zarieci - autoklinika puchov. az po namontovani mi povedal ze taketo auto sa na lpg davalo montovat asi prvy raz na SVK a mozno aj na svete vôbec :jupi ...myslim ze prerobit tvoju mazdu 6 nebude pre nich problem, ja ich odporucam kade chodim. mazdicku mas novu? http://www.autolpg.sk/lpg-do-novych-voz ... ty-zaruky/

Thomas_55 píše:Mazdar chlapi ma niekto prerobenu mazdu 6 benzin na plyn ?? pri tych cenach benzinu rozmyslam to prerobit ze ci sa to oplati mam M6 2.3i tak ze ci ma s tim niekto skusenost :hmmhmm
tomii
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Aug 11, 2014 11:14 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť