Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kastlik mezi sedacky

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Poslaťod Hans » Str Apr 13, 2005 11:37 pm

Čau lidi , vedete slušný keci o opěrce ale to ten problém neřeší. Zavolej mi, celou konzoli ti nechám za 500,-.( mob. na www ) :potichu :tma
Hans
Pisateľ
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Ned Mar 13, 2005 5:24 pm
Bydlisko: Praha 10

Poslaťod Black » Str Apr 13, 2005 11:42 pm

Hans píše:Čau lidi , vedete slušný keci o opěrce ale to ten problém neřeší. Zavolej mi, celou konzoli ti nechám za 500,-.( mob. na www ) :potichu :tma

Hansi však tady se vedou vždycky slušné kecy a všechno se tu dopodrobna rozebere,ještě jsi si toho nevšiml :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hans » Uto Apr 19, 2005 8:51 pm

Black píše:
Hans píše:Čau lidi , vedete slušný keci o opěrce ale to ten problém neřeší. Zavolej mi, celou konzoli ti nechám za 500,-.( mob. na www ) :potichu :tma

Hansi však tady se vedou vždycky slušné kecy a všechno se tu dopodrobna rozebere,ještě jsi si toho nevšiml :ho: .

Blacko všimnul, ale ten človíček musí bejt zoufalej.Představa že lehnu s holkou do postele :jo a zeptám se jí ,,chceš to" :o) si nepředstavuju ¨hodinovou přednášku o stlaní postele. :shock Pokud jsem se však někoho nemístným slovem dotknul? Prosím přijměte mou neskonale hlubokou omluvu. :potichu
Hans
Pisateľ
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Ned Mar 13, 2005 5:24 pm
Bydlisko: Praha 10

Poslaťod Black » Uto Apr 19, 2005 10:03 pm

Hans píše:
Black píše:
Hans píše:Čau lidi , vedete slušný keci o opěrce ale to ten problém neřeší. Zavolej mi, celou konzoli ti nechám za 500,-.( mob. na www ) :potichu :tma

Hansi však tady se vedou vždycky slušné kecy a všechno se tu dopodrobna rozebere,ještě jsi si toho nevšiml :ho: .

Blacko všimnul, ale ten človíček musí bejt zoufalej.Představa že lehnu s holkou do postele :jo a zeptám se jí ,,chceš to" :o) si nepředstavuju ¨hodinovou přednášku o stlaní postele. :shock Pokud jsem se však někoho nemístným slovem dotknul? Prosím přijměte mou neskonale hlubokou omluvu. :potichu

Nikoho jsi se nedotkl :ho: ,tak holka a postel to by mě nenapadlo.,já spíš kluk a postel Hansi :o)
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť