Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

pneumatiky na mazdu 2

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

pneumatiky na mazdu 2

Poslaťod EMDVOJKA » Štv Sep 23, 2010 10:06 am

caute potreboval by som vediet ake mozem dat najvacsie gumy na tuto mazdu http://katalog-automobilov.sk/img/mazda ... -16v-4.jpg
co sa tyka sirky, teraz su tam samizda iba 175, ci by mohli ist 205, ci by to bolo lepsie? keby dam este nizkoprofilove nejake.
EMDVOJKA
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Jún 28, 2009 8:57 am

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 23, 2010 11:14 am

Ratas s tym, ze pri zmene 175 na 205 to bude ovela viac zrat a "nepojede" to?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod EMDVOJKA » Štv Sep 23, 2010 12:08 pm

taka si kaslem na to :) ja som sa len tak pytal.Ci by sa nedali nejake ine gumy ale aby to moc neovplyvnilo spotrebu a bolo to krajsie
EMDVOJKA
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Ned Jún 28, 2009 8:57 am

Poslaťod ursus » Pia Sep 24, 2010 9:03 am

Myslim, ze sa to da najst v technickom preukaze, ake su mozne sirky pneumatik pre dane vozidlo.
Obrázok užívateľa
ursus
Prispievateľ
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 6:02 pm
Bydlisko: ZA

Poslaťod pepo » Uto Mar 10, 2015 11:29 am

Ahojte,

vedeli by ste mi poradiť aké letné pneumatiky by boli vhodné na moju Mazdu2? Bohužiaľ v TP mám zapísaný netradičný rozmer 185/55 R15 tak cena s týmto rozmerom stúpa.

Predbežne som našiel a pozeral tieto pneumatiky (teda aspoň podľa rozmeru, nejakých minuloročných recenzií a podobne):
Dunlop SP Sport BLURESPONSE
Goodyear EfficientGrip Performance
Michelin ENERGY SAVER +

hľadal som podľa testov +/- v tomto rozmere za posledné roky väčšinou na prvých miestach boli Dunlopy a Goodyear a niekde som našiel aj Michelin. Čo sa týka ceny sú v podobnej cene a v podstate so zimnými Michelinami mám skúsenosť, tak som im viac naklonený.

Za rady a tipy ďakujem .)
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť