Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 - Poťahy

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Re: Mazda 6 - Poťahy

Poslaťod martinicoss » Ned Nov 03, 2013 10:47 pm

Zdravým páni tak postupne idem po fóre a píšem všade kde mám čo povedať.. Ja som si od autopotahy.sk resp. MAD autopotahy dával robiť asi pred pol rokom a všetko je fajn. Kvalita materiálov je vynikajúca spracovanie tiež sedia ako uliate až na zadné poťahy tie sú trošku väčšie ešte som to neriešil ale asi to zošijem trochu do kopy ( nič strašné )
Tu sú nejaké fotky síce zlej kvality ale aj tak obraz o aute alebo poťahoch si zvolíte.. sám som si zvolil farby kože a prešívania. Cenu si už nepamätám tuším okolo 400e. S firmou som bol spokojný. Dátum výroby bol taký ako písali na stránke tuším 14dní. Poťahy mi prišli kurierok zabalené v obrovskej krabili a ešte v plastovej taške k nim manuál svorky na uchytenie atď... Práca mi trvala asi 5 hod lebo som nevedel ako mám odmontovať niektoré časti auta ale výsledok je hlavne naživo lepší.. Ak niekto bude chcieť môžem dať aj nové fotky fotené gopro ale to mám v inom PC. PS: mám mazdu 6 2007 červenú

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
martinicoss
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 1:53 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť