Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

náboj pod volant

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

náboj pod volant

Poslaťod michal » Uto Sep 20, 2005 9:24 am

Mám problém so vzdialenosťou volantu v mazde 323(BJ), je pre mňa trochu ďaleko. Keďže sa nedá nastavovať pozdĺžne, tak potrebujem tento problém riešiť nábojom.

Prosím Vás, máte s tým niekto skúsenosti? Kde to pozháňať prípadne nejakého sústružníka ktorý to vie vyrobiť a ma samozrejme aj z čoho... Ako je to s airbagom? Na čo si treba dať pozor pri montáži?

Dik.
michal
 

Poslaťod cajnik » Str Sep 21, 2005 6:48 pm

Neviem, ci ten naboj vyrobis. Ja som daval nedavno novy volant a naboj je na hriadeli upevneny pomocou "1000" hranu...
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod George » Štv Sep 22, 2005 10:48 am

kup si sportovní volant. Ta nába ti to trochu prodlouží a bude li to málo, necháš si udělat delší.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hosť » Štv Sep 22, 2005 11:21 am

George píše:kup si sportovní volant. Ta nába ti to trochu prodlouží a bude li to málo, necháš si udělat delší.


To je tiez mozne riesenie, ale hacik je v tom, ze tam mam kozeny volant Nardi z vybavy GT, a popravde by mi bolo luto ho zahodit :(

a mimochodom pises ze si nechas udelat delsi naboj.. vies kde, resp kto by to zvladol v prahe pripadne okoli?
Hosť
 

Poslaťod George » Štv Sep 22, 2005 11:23 am

To nevím, sem z Jižních čech
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť