Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ikonky vo Fóre - vysvetlenie

Nové funkcie a možnosti nového fóra.

Ikonky vo Fóre - vysvetlenie

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 28, 2007 4:54 pm

Keďže nie každému je jasný význam ikoniek po novom (ani mne nebol, tak som trošku pohľadal), prinášam stručný prehľad použitých ikoniek pri threadoch

Obrázok - Oznámenie, zobrazuje sa vždy navrchu.
Obrázok - Oznámenie, ikonka zámku znamená že téma je uzamknutá
Obrázok - Oznámenie, ikonka hviezdičky znamená, že v tejto téme som prispel svojim príspevkom, t.j. aktívne som sa účastnil diskusie (pozor, nezahŕňa situáciu, ked som tému vytvoril, vtedy ešte hviezdičku nemá, až keď som sa zapojil do diskusie.
Obrázok - Oznámenie s kombináciou oboch predchádzajucich stavov.
Obrázok - Oznámenie, červená farba ikonky znamená, že sú v danej téme príspevky, ktoré som nečítal

Ďalšie ikonky vysvetlím len v základnom tvare, farba a dodatkové obrázky ako zámok a hviezdička môžu a nemusia byť, ale ich význam je stále rovnaký.

Obrázok - Linka na fórum
Obrázok - Štandardná sekcia fóra
Obrázok - Dôležitá téma, označiť tému ako dôležitú môže vo všeobecnosti iba Administrátor alebo Moderátor danej sekcie. Zobrazuje sa vždy nad štandardnými témami
Obrázok - Presunutá téma
Obrázok - Štandardná téma
Obrázok - Štandardná téma s väčšou diskusiou, momentálne nastavené, ak počet príspevkov v danej téme presiahne 50
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Pon Máj 28, 2007 6:38 pm

Tomáši a ta žlutá značka souboru - teď je na základní stránce u "Fórum" ?
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 28, 2007 7:20 pm

Ak myslis ten maly kruzok vo velkom, vpravo dole, tak to znamena, ze ta sekcia obsahuje dalsie podsekcie, t.j. viacurovnove forum.

Pripadne potom vpravo su take ako keby listy papiera, to su tie podsekcie a zasa, podla farby, cervene znamena ze je tam nieco neprecitane.

Pripadne daj screenshot a oznac co mas na mysli :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Pon Máj 28, 2007 7:54 pm

TomAnt píše:Ak myslis ten maly kruzok vo velkom, vpravo dole, tak to znamena, ze ta sekcia obsahuje dalsie podsekcie, t.j. viacurovnove forum...


Tak to je ono, tak to vypadá v Prosilveru, já to mám v Subsilveru2 vyznačeno podobně jako složka dokumentů. Už to chňápu, díky.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Nové fórum - nové možnosti a funkcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť