Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pravidla přispívání na MK

Volná diskuze nad novým fórem.
Chyby hlašte v příslušném subFóru, podporu hledejte podobně.

Pravidla přispívání na MK

Poslaťod kawa » Sob Sep 22, 2007 7:31 pm

Poté co jsem si dnes přečetl, co mi psal Suky se ptám jestli je běžné, když admin porušuje pravidla fora MK, které si admini sami ustanovili.
5. Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tématikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie z fóra.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Bootleg » Sob Sep 22, 2007 7:40 pm

Admin nieje stroj, je tiez clovek, takze ked budes rypat, mozno sa ti ujde aj viac, hm? :) Relaxuj, chod sa povozit na motorke, teda vlastne na renaulte. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod kawa » Sob Sep 22, 2007 7:46 pm

To není omluvou, já se chovám slušně a pokud se naštvu, tak to neventiluji tady na foru. Admin má jít příklad ostatním. Do Renaultu bych já nesednul natož abych ho řídil, já mám auto svoje vlastní. On mír v duši by měl mít Suky, pokud má problém, tak si má dát oddych a ne napadat druhé a jít proti pravidlům fora MK.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Bootleg » Sob Sep 22, 2007 8:08 pm

Amen. Asi si zajtra pribijem Krista na stenu a budem si citat tvoje prispevky. :) Zjavne sa nudis.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Suky » Sob Sep 22, 2007 9:30 pm

Já problém nemám, ale Kawa či kdo to vlastně je začal otravovat fórum nesmysly. O jeho slušném chování se nedá mluvit, takže díky za připomenutí pravidel a dávám mu ban.

Pokud moji žádost o zavření huby lze interpretovat jako porušení pravidel uděluji si preventivně také ban.

Mějte se tu hezky :ahoj
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Bootleg » Sob Sep 22, 2007 10:37 pm

Noo, to aby som tu napisal dlhosiahly clanok a dostanem ban na 10 rokov. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Suky » Pon Sep 24, 2007 9:16 pm

Bany zrušeny.

A pokud se jedna strana ohání slušností, nechť i ostatní vidí, jakou má o slušnosti představu:
blackSMS.jpg
blackSMS.jpg (30.44 KiB) Zobrazené 17489 krát


Upozorňuji veřejně, že zde na MazdaFóru nehodlám trpět mozkové zvratky kohokoliv.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Uto Sep 25, 2007 10:00 am

Kawa (tedy někdo kdo se pod jeho jménem přihlásil - já osobně pochybuji že on konkrétně by se k tomu snížil) mne nazval v SZ za varování ubožákem.
Nemám to zapotřebí (nehledě že se to vymyká jim citovaným pravidlům) - obnovuji Ban na týden - tentokrát jen jeho.

P.S. Smazal jsem nějaké příspěvky na konci tohoto tématu a jeho dvojčete - nebyly sice urážlivé ale také ne věcné, vyjadřujte se prosím jen v případě, že chcete vnést nové světlo do této kauzy, zbytečně nepopichovat - o to prosím sympatizanty i odpůrce.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Nové fórum - obecná diskuze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť