Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Reporty ze starých srazů

Volná diskuze nad novým fórem.
Chyby hlašte v příslušném subFóru, podporu hledejte podobně.

Re: Reporty ze starých srazů

Poslaťod Suky » Pon Okt 12, 2009 3:06 pm

Berry píše:Pánové, já se ve zbraních vůbec nevyznám :ho:
...
Starou policejní tam asi taky můžeme vyloučit.

Tak opatrně, o mé staré mohu říkat jen já že je stará :dost
Ona je jinak jako nová a vypadá ještě lépe než -> http://world.guns.ru/handguns/hg193-e.htm

Mám pocit, že Black ta měla ještě nějaký revolver, tuším devítku, ale víc si nepamatuji.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Berry » Pon Okt 12, 2009 8:34 pm

Suky, klídek, slovo "stará" jsem převzala z tvého textu. Jak říkám, ve zbraních se nevyznám - ani typy, ani stáří, nic prostě - nemám ani znalosti, ani cvičené oko.

Ale tenkrát v Brně na střelnici, teď si vzpomínám, měli nadšenci svoje "miláčky" - ale já jsem dostala do ruky nevímco od pána za pultem, který mne vyzval, ať si to jdu vyzkoušet, místo planého tlachání. A tentýž pán mne vlastně instruoval u střeleckého "okýnka", co a jak stím kvérem mám dělat. No, a nic víc už ze své paměti nevydoluji...
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod majki » Pon Okt 12, 2009 9:28 pm

Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 13, 2009 12:54 am

Neviem to najst, to bolo este na mazda626.sk a navyse ako hlupe HTML, proste musim pohladat ked bude cas...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Nové fórum - obecná diskuze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron